Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Megalo Polis indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Megalo Polis TORRENT pc indir

Megalo Polis full pc indir Bağımsız Yapımcı, Strateji Megalo Polis Amerika Birleşik Devletleri sonraki Cumhurbaşkanı olmak için yetersiz sözler ve mühendislik skandalları, dirsek sürtünme, siyasi izi üzerine sizi atarak overselling tarafından size cinnet bir tat verir.

Bu zeki RTS kampanya izi hiçbir dinlenme yok. Sen manipülasyon belki sadece bir dokunuşla … tanımak ve etkisini yaymak için fırsatları kaçırmamak için hızlı düşünmek gerekir.

Herhangi bir harika (beyaz) ev sağlam bir temel üzerine oturuyor. anahtar devletleri, siyasi müttefikleri belirlemek ve kelime yaymak ve teklif yapmak destekçileri sadık bir grup biriktirmek olarak yerden kampanyanızı oluşturun. Ama bu sadece bacak bu siyasi yarışın biri. Gerçekten büyüklüğünü elde etmek için, zekâsı ve eşit aç rakipleri üstünlük gerekir.

gerekli her türlü yolla Bütçe zaman ve cüzdan size, sizin lehinize oy seçmeni ikna olarak. Eğer duyarlı öğrenci veya keyifsiz dedikodu yaymaya yağmur yapıyoruz olsun, açıkça üst köpek olmayı hak yapmak isteyeceksiniz. Kim politik kampanyalar temiz iş olduğunu söyledi?

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 26 Şub 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Megalo Polis indir BENZER İÇERİKLER
Megalo Polis indir YAPILAN YORUMLAR