Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full

0
  

Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full Türkçe Yama
 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full
 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full

Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full Konami Digital Entertainment, en son bölüme sahip başka “METAL GEAR SOLID V Deneyimi” ile devam ediyor, METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain. Fox Engine doğrulusunda desteklenen en son teknolojiye sahip üyelikte yeni bir çağ açan MGSV: The Phantom Pain, kendilerine açık dünya görevlerini yapmak üzere taktiksel istiklal verildiği amacıyla oyunculara üstün bir oyun oynama tecrübesi sağlar.

MGSV olaylarından dokuz sene sonra: GROUND ZEROES ve fall of Mother Base, Snake a.k.a. Big Boss, dokuz sene süren komadan uyanır. Yıl 1984. Soğuk Savaş, nükleer silahlar küresel krizi şekillendirdikçe ideal bölge oluşturmaktadır. İntikam alma duygusuyla hareket eden Snake, yeni bir özel ordu kurarak gölge gurubu XOF’un peşinde harp alanına geri döner.

METAL GEAR SOLID ekibi, kendi kısır döngüsünde tutulanlardan kaynaklanan harp ve zulüm psikolojisi gibi yetişkinleşmiş temaları hevesli şekilde keşfetmeye devam ediyor. Açık dünya dizaynı, fotogerçekçi görsel idealliği ve oyun dizayn özellikleri tarafından varlığı ile senenin en çok beklenilen oyunlarından biri olan MGSV: The Phantom Pain, sinematik öykü anlatımı, kuvvetli temaları ve sürükleyici taktiksel oynanabilirliği tarafından oyun endüstrisinde ayırıcı özelliklerden bir tanesi olarak damgasını vuracak.

Temel Özellikler:
– Görevlere ve genel oyun ilerleyişine nasıl yaklaşacakları konusu ile ilgili oyunculara en üst düzeyde istiklal gerçekleştiren Açık Dünya oyun dizaynı
– Fox Engine fotogerçekçi grafikler, ince oyun dizaynı ve gerçek yeni kuşak oyun üretim niteliği sunar
– Oyun konsollarının ötesindeki tecrübesi, genel fonksiyonelliği ve oyuna erişimi çoğaltmak amacıyla başka cihazlara taşıyan online bağlantı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full
 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full Full crack İndir
       

Metal Gear Solid V The Phantom Pain indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

   
5.773
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!