Metro 2033 Redux indir

0
   

Metro 2033 Redux indir Türkçe Yama
 

Metro 2033 Redux indir - Full PC Türkçe
   

Post apokaliptik bir ortamda parçalanmış Moskova metrosunda geçen Metro 2033, insanlığın kaderinin ellerinizde olduğu yer altında geçen bir hayatta kalma macerası sunuyor.

2013’te kıyamet vari bir olay sonucunda neredeyse tüm insanlık yok olurken yeryüzü de tam bir zehir yüzeyine dönüşmektedir. Bir avuç hayatta kalmayı başarabilmiş insan da Moskova’nın bu dev yer altı metro sistemine girip kurtulmuş, insanlığın Karanlık Çağı’na tanık olmaktadırlar.

2033’te ise artık yeraltında doğup büyümüş bir ırktan Artyom’un rolünü üstleneceksiniz. Büyük olaydan hemen önce doğan ve yeraltında büyüyen Artyom metro sisteminin derinliklerinde soluksuz bir maceraya çıkacak, insanoğlunun kaderini avuçlarına alacak ve kararları herkesi etkileyecek.

Metro 2033 Redux kült klasik Metro 2033’ün en büyük versiyonudur ve 4A oyun motorunun en son hali kullanılarak hazırlanmıştır. Metro 2033’ün hayranları Metro dünyasının inanılmaz ışıklandırma, fizik ve dinamik hava şartları ile zenginleşmiş bir haliyle karşılaşacaklar. Daha önce oynamamış olanlar yapılmış en iyi hikâye odaklı FPS’lerin birini; korku, keşif, taktik savaş ve gizliliği birleştiren epik bir macerayı tecrübe etme şansına erişiyor. Başarılı devam oyunu Metro: Last Light’taki üstün yapay zekâ, kontroller, animasyonlar, silah hâkimiyeti gibi bütün gelişmiş oynanış mekanikleri hem eski hem yeni oyunculara heyecan dolu bir tecrübe yaşatmak adına Metro 2033 Redux’a da aktarılmış durumda. 2 benzersiz oyun stili ve efsanevi Ranger Mode ile Metro 2033 Redux saatlerce sürecek bir AAA oyun tecrübesi.

 

 

60 FPS’de çalışan göz kamaştıran yeni nesil bir görsellik eşliğinde hayat bulmuş en yoğun atmosfere sahip oyun dünyaların birini deneyimleyin.

Rus kıyametinin korkularıyla yüzleşin. Gaz maskenizi takın, el yapımı silahlardan birini seçin ve ölümcül mutantlarla, insanlarla ve çevrenin kendisiyle mücadele edin.

Bu sıradan bir HD sürüm değil! Metro 2033, Last Light motorunun geliştirilmiş haliyle tamamen yeniden hazırlanmasının yanı sıra oynanış bakımından da sayısız yenilik içeriyor.

İki benzersiz oyun stili! “Spartan” ve “Survival” oyun stilleri ile ister gizliliğe dayalı oynayın isterseniz de savaş yeteneklerinizi sınayın.

Efsanevi Ranger modu geri dönüyor. Arayüz yok, savaş ölümcül, kaynaklar sınırlı…

Metro 2033 Redux – Update 1 & 2 indir

 

Metro 2033 Redux indir
 

Metro 2033 Redux indir Full crack İndir
         

Metro 2033 Redux indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Metro 2033 Redux indir - Full PC Türkçe
 
17.508
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Metro 2033 Redux indir

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 8.05 GB

Crack: CODEX

Tarih: 28 Ağustos 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
106.158 bakılma
Far Cry 5 İndir
31.157 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Samet Duman

    codex crack yaptım ama oyun çalışmıyor atma sorunu yaşıyor bi çözüm bulamadım.

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!