Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mighty No 9 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Mighty No 9 indir

Mighty No 9 indir  klasikleri ve sevgi en iyi unsurları alır ve taze ve şaşırtıcı bir şey, modern teknoloji, taze mekaniği ve fan girişi ile onları dönüştüren bir Japon 2D Yan kaydırma Eylem oyunu!

Sen Beck, güçlü robotlar bir çizgi 9. olarak oynamak ve üzerinde mekanize anlamıyla canlı dünyayı neden oldu gizemli bir bilgisayar virüsü ile enfekte olmayan tek çılgına dönmek. , Atlama, patlama çalıştırın ve dost Mighty Numarası robotlar aşağı çekmek ve gezegeni tehdit nihai kötülük yüzleşmek için düşmanları çalınan silah ve yeteneklerini kullanarak oniki aşamalardan şekilde dönüştürmek!

Mighty No 9’un geliştirme sanat, seviye tasarımı, müzik, programlama, her yönü vb-tüm yolu projenin lideri, Keiji Inafune kendisi kadar ve türe geniş deneyime sahip usta Japon oyun yaratıcıları tarafından işlenen !
9 Mighty iyi nedenler bakım

Klasik 2D Eylem: Dönüştürülmüş! senin 8 Mighty kardeşleri karşı karşıya ve siz onları yenmek size tamamen farklı beceri ve yeteneklerini verilmesi gibi yeni dönüşümler kilidini!

test etmek için başparmak ve eylem platforming yeteneklerini hem de koyacağız tek oyuncu kampanya 12 Zorlu Aşamaları ile oynayın!

daha da Mightier meydan isteyenler için ek bir iki ekstra zorluk seviyesi eklemek için Yeni Oyun + açın.

Mini misyonlar onlarca Single Player Challenge modu tam eylem platforming becerilerini test edecek.

Boss Rush Modu: geri saat en iyi zaman takip etmek işaretleyerek ile, geri, oyunun patronların her ile oynayın, böylece, paylaşmak karşılaştırmak ve hem arkadaşlarınızla ve frienemies için yeteneklerinizi gösterebilir!

Eğer baş savaş baş birlikte her aşamasında yarış, online rekabet nereye 2 Oyuncu Çevrimiçi yarışı Battle nasıl Mighty dünyaya göstermek – iyi ötesinde Mighty No. 9 hayat verecek mod oyun karşı üzerinde tamamen yeni bir büküm ekleyerek tek kişilik kampanya!

2 Player Online Co-Op Challenge Mode: Bir arkadaşı ile çevrimiçi bir düzine misyonları üzerinde almak Beck ve ortağı olarak oynarken, Çağrı! Bu özel zorlukları yenmek için birlikte Beck ve Çağrı farklı güçler kullanın!

Liderler ve Çoğul: zincirine onun yetenekleri ve dönüşümler ile birlikte kullanın Beck Emilim Dash beceri bir araya tarak ve bu muhteşem yüksek puanlar ve zor S-Ranks kazanmak için çalışma throughs mükemmel!

Düzenli ve 8-bit müzik arasında geçiş: Bu oyun emektar oyun bestecilerin kimin gerçek bir – yani biz niye bu retro vibe içine dokunun değil, düşünce Manami Matsumae, Takeshi Tateishi, Ippo Yamada? Bu nedenle, Mighty No 9 üzerinde açıp kapatabileceğiniz tüm oyun soundtrack isteğe bağlı chiptune versiyonu bulunuyor!
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows 7 64-bit or newer
  • Processor: Intel Core 2 Quad @ 2.8 GHz or AMD Phenom X4
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Radeon HD 7770 or Nvidia GeForce GTX 550 Ti
  • Storage: 2 GB available space

 

Mighty No 9 indir BENZER İÇERİKLER
Mighty No 9 indir YAPILAN YORUMLAR