Mirrors Edge Catalyst PC indir

3
  

Mirrors Edge Catalyst PC indir Türkçe Yama
 

Mirrors Edge Catalyst PC indir - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mirrors Edge Catalyst indir

Mirrors Edge Catalyst torrent indir Mirror Edge ™ düz bu eşsiz kahraman ayakkabı içine size sunar. hareket ve bakış açısı bir daha önce görülmemiş duygusu ile, size Faith dünyasına çekilecektir. Viseral acil ve çok tehlikeli bir dünya.

Yaşa veya öl? Yükselmek veya zoka? Bir şey bu şehirde çalıştırmak öğreneceksiniz, kesindir. çığır açan Battlefield serisinin yapımcıları, Mirror Edge başka hiçbir şeye benzemez bir aksiyon-macera deneyimdir.
Özellikler
Kendinizi Taşı: String birlikte duvar çalışan inanılmaz bir bir cephanelik, avantaj ve kurtuluşa kentsel çevre her düzeyde döner sıvı, akrobatik hareketler içinde tonozlar ve daha fazlası, atlar.
kendinizi bırakın: ilk kişiye ise her nefes, her çarpışma, her darbe hissedilecektir edilmektedir. Yükseklikleri gerçek vertigo oluşturabilir, hareketler doğal akış, çarpışmalar ve mermi etkileri hakiki korku ve adrenalin oluşturmak.
Sorun kendinize: Savaş ya da uçuş. Hız ve çeviklik size sadece, kaçmasına yakalama ve cesur kaçar gerçekleştirmek değil, aynı zamanda devre dışı bırakmak ve kovalamaca, bulmaca, strateji ve yoğun mücadele bir karışımı, gafil rakipler silahsızlandırılması için izin verir.
Kendinizi özgür: Runner vizyon yaptıkları gibi şehri görmek için izin verir. akışını bakın. Çatılarının yolları ve kanallar, fırsatlar ve kaçış yolları olur. Akış Eğer çalışan tutar ne ?? ne canlı tutuyor.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 02 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Mirrors Edge Catalyst PC indir
 

Mirrors Edge Catalyst PC indir Full crack İndir
       

Mirrors Edge Catalyst PC indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Mirrors Edge Catalyst PC indir - Full PC Türkçe
 
17.951
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!