Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full

0
  

Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full Türkçe Yama
 

Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full

Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full Mugen maceraya çıkmaya çalışan bir korsan maymunudur … ve ganimet! Ekibi keyifli ve oyunlara benzeyen garip bir adaya indi, yalnız ada sakinleri için garip bir şeyler var. Bazıları kafeslerde kilitli ve sebebini bilmiyorlar mı? Sadece Mugen onları kurtarabilir ve bütün fesatın ardında kimin ya da neyin olduğunu öğrenebilir!

Sabah Yıldızı gibi silahlar kılıçları topal görünüyorlar. Bir zincirdeki DOKUM KÖŞESİ, bir kılıçtan çok daha keyifli! Ancak Yıldırım ile geçmekte olan bir Kılıç gerçekten keyifli! Bu silahların ikisinin de bulunması ve oyunun geri kalanı için alması gerekiyor! Volkan Adası’nın Piggisi’leri ile Altın Kelebekler adanın dört bir yanısıra tutsak ediliyor ve yalnızca onları özgürleştirebiliyorlar. Viking Kaskı ve Viking Kalkanı korumanız olacak. Fakat kendi korumanızı, başak gibi kaplumbağa kaplı bir halde bulabilir … … büyük ihtimalle bir silah ve savunma olarak kullanmak mümkün! Adanın etrafındaki Baykuşluk kasaları, güç açma kapama mekanizmalarına sahip olmasından bütün KUTULARI SMASH olmasından emin olun!

Karanlık büyünün İskelet Sihirbazları ve Şeytan Kılıcı İğneli Yarasalar için dikkat edin! Tüyler ürpertici örümcekler peşinizi bırakacağınızdan emindir. Firefly iblisleri çoğunlukla zararsızdır, bu kadar da kötü değildir. Ancak çivili kabuk kaplumbağaları su ön tarafından son derece hızlı olabilir, bu yüzden dikkatli olun. Bambu yılın bu saatlerinde de ekstra sağlıklı.

Squishy Fishy öyle kirli değildir ve ölümcül zehirli yıldızlar vurun, suyun yanısıra dikkatli olun! Ve son bir şey, Duraklatmak ve seçeneklere gitmek için Muz butonsini kullanın ve kamerayı ayarlamak için Kalp butonsini kullanın. Kontrol yerini Seçenekler menüsünden ayarlayabilir ve OYUNUN KAZANILMASI ile bütün düzeylerin kilidini açtığınızdan emin olabilirsiniz! Belli birisini yendikten sonra yeniden oynayın zira oyunu yenmek için bir ödül gibi özel bir şey olabilir yalnız kimse bunun ne olduğunu netlikle bilmiyor!

Patronların dövüşmesi tehlikeli olabilir, bu nedenden dolayı son patronu almaya çalışmadan önce en az bir silah buldunuzdan emin olun. Demek istediğim, oyunun yenilmesi için hiçbir silaha ihtiyaç duymayan, yalnız o zaman misafirim olmak için çılgın bir kahraman olmak istemiyorsanız. En iyi atışını yapın, o ufak baş büyük ihtimalle en zayıf nokta.

Oh ve bir şey daha, hazine sandıklarından aldığınız yeni yetenekler, yeni bir oyun başlattığınızda her seferinde farklı bir sıraya giriyorlar, böylelikle ilk sırada gerçekten istediğiniz bir kabiliyete kavuştunuz ve en son alabilirsiniz! Çocukların usule dayalı rasgele oyun denediği şey şu an çok sıcak!

Tek oyuncu macera oyunu SAATİ ile!

Double Jump ve Dash Attack gibi özel yeteneklerin kilidini açın!

Süper yüksek yerlere ulaşmak için balkabakaları artırın!

GÜÇLÜ ödülleri olan yan görevler!

Patron, EXTREME mücadele hareketi gerektiren kavgalar!

Büyük düzeyler mini dünyalar gibidir ve her taraftan keşfedilebilir!

Big Mode, Speed ​​Boost, Üçlü Atlama, Minik Mod ve aynısı güç yükseltmeleri!

Kılıç dövüş eylemi!

Çakılmış top ve zincir silahlar gibi PHYSICS’li melee silahlar!

Rastgele oluşturulmuş göğüsler, her oyunun benzersiz olmasını sağlar!

Yüzde tamamlama tamamlama, Reaper Rush’u% 100 tamamlamaya yenebilir misiniz?

Monkey Land 3D ile ilgili ne düşündüğünüzü bize bildirin: Reaper Rush!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full
 

Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full Full crack İndir
       

Monkey Land 3D Reaper Rush İndir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
328
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!