Monochroma indir

0
   

Monochroma indir Türkçe Yama
 

Monochroma indir - Full PC Türkçe
   

Monochroma oynayanlara hissel ve entellektüel bir deneyim sunmayı hedefleyen hikaye bazlı bir platform oyunu. Tamamen sözsüz ve yazısız anlatılan hikayesi filmlere, kitaplara ve masallara türlü göndermeler yapan Monochroma’da oyuncu oyunda ilerlemek kadar hikayeyi ve hikayenin üzerinden anlatılmak istenenleri de çözmek gibi misyona sahip. Monochroma’nın oyun olarak başarmaya çalıştığı şey oyuncunun birey olarak toplumdaki yerini görevlerini ve yaşadığımız sistemi sorgulamasını sağlamak.

Oynanış bir ağabey ve onun oyun başında sakatlanan kardeşinin ilişkisinden doğuyor. Küçük kardeş yürüyemiyor ve ağabey onu sırtında taşımak zorunda ancak karanlıktan da korkuyor ve o yüzden sadece ışık altında bırakılabiliyor. Ağabeyin daha seri hareket edebilmesi için kardeşini bırakabilmesi gerekiyor.

Monochroma’nın diğer puzzle platformlardan farkı gerçekçi ortamlar ve bu ortamlar içine yedirilmiş bulmacalardan oluşması ve buna rağmen zeka dolu bulmacalar sunabilmesi. Ayrıca tasarımında mümkün olduğunca “bir kere ölmeden öğrenemezsin” yaklaşımından uzak durulmaya çalışıldı.

 

Monochroma indir
 

Monochroma indir Full crack İndir
         

Monochroma indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Monochroma indir - Full PC Türkçe
 
1.064
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Monochroma indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.63 GB

Crack: PROPER CODEX

Tarih: 28 Mayıs 2014

Kaynak: Kickass

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!