Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mordheim City of the Damned Witch Hunter indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Mordheim City of the Damned Witch Hunter indir

Mordheim City of the Damned Witch Hunter indir İmparatorluğu bölerek rekabetleri ve şiddet ortasında, uğursuz güçleri geri erkeklerin topraklarına sürünme. Bu kötülüklere karşı Sigmar Tapınağı hizmet Cadı Avcıları, acımasız savaşçılar standı. Onun düştü sihirli pratik cadı, etin kendi fitne mutant, mezarın kutsallığını ihlal büyücü, cini ruhlara sahip isteyen – Bu Cadı Hunter düşmanlar vardır. Cadı Avcıları hiçbir şey onları bu kötülüklere karşı insanlığın kendi savunma tereddüt olanak sağlayacak. Onlar Sigmar Tapınakçılar, ve kılıç ve ateşle onlar Mordheim onların tanrının adaleti dönecektir.
Witch Hunter Kaptan
Cadı Avcıları her grubun lideri Yüzbaşı gerekli gördüğü her türlü tedbiri yaptırım Grand Theogonist kendisi bir komisyon taşımaktadır. Böyle yetkisine sahip olanlar onların şaşmaz inanç ve gayret, yanı sıra taktik zekası ve kılıç için tercih edilmektedir. Sigmar nimet Tapınağı ile … Avcı Kaptan idam edileceğini bir cadı karşı cesaret herhangi.

İlk Silah Seti
Set 1: Crossbow Pistols
Set 2: Sword
Perks
Sigmar en Aegis: savaşçı% 20 doğal Magic direnç bonusu vardır.

ilk Becerileri
Hunter Sabır: Başarılı bir kaçma girişiminden sonra, bir Counter-Attack maliyeti 1 suç Point tarafından yanıt olarak gerçekleştirilen azaltır.
kırbaçlayan
Ahir İmparatorluğu üzerine olan inancı ile unhinged kendi kafasında, kırbaçlı illerin uygun yollar dolaşmak fanatik deliler vardır. nereye giderlerse gitsinler onlar dikenli kamçı ve korkunç kendini yaralama eylemlerine ağır zincirleri ile kendi bedenleri başına bela, onların kıyamet vizyonları vaaz. aynı şekilde kırbaçlı amaç verir çılgın bağlılık onları sallanıyor amansız bir çılgınlık içinde düşmanlar üzerine kendilerini fırlatan, savaşta savaşçılar korkunç yapar. Birçok kırbaçlı Mordheim temizlemek ve kara Sigmar rahmetini geri yüklemek için kutsal haçlı kendi Warbands katılarak, Cadı Avcılar vaazları ile sallandı edilmiştir.

İlk Silah Seti
Set 1: Büyük FLAIL
Set 2: hiçbir şey
Perks
Hayır Yetenek: Bu birim satın alamazsınız beceri ‘Delikanlı yetenek var’.

ilk Becerileri
Fanatizm: Hibeler bağışıklık All Alone, Korku ve terör testlere tabi tutulmuştur.
Cadı avcısı
gaddar Cadı Avcıları onların acımasız yöntemleri ve acımasız adalet için rezil bile onların azim ve cesaret ünlüdür. Tipik olarak, bu adamlar Kaos kültleri ve cadılar kökünü köy ve kasabalar seyahat, yalnız çalışır, ancak Mordheim infesting yolsuzluk kapsamı Witch Hunter kaptanları otoritesi altında bir araya bantlama, ona Cadı Avcıları paketlerini çizmiştir.

İlk Silah Seti
1 ayarlayın: Pistols
Set 2: Sword
Perks
Sigmar takımından Ward: savaşçı% 10 doğal Magic direnç bonusu vardır

ilk Becerileri
Heretic Temizle !: arbede damage, bir sonraki saldırı için% 20 melee hasarı artırır. Bir melee saldırı ya da beceri, ya da etkisi olmalı alınan sonraki eylem kaybolur.
fanatikler
Aile ve servet onlardan almıştı büyük kayıplar, uğramış erkekler, bazen Sigmar bu inanç onların kalan tek şey bulacaksınız. onlar bulunabilir yerde Kaos kölelerinin yok etmek için bir arayış intikamcı hacılar – eski yaşamlarının karmakarışık bir kenara Döküm, onlar fanatikler olur. Birçok Zilotlar paralı dövüş deneyimini eksik, köylüler veya zanaatkârlar vardı. Bununla birlikte, acı ve öfke tarafından ele almaktadır. Bu Cadı Avcıları Mordheim infesting kötülük intikam ziyaret etmek onların fanatizmi yararlanarak, onları işe neden niteliklerdir.

İlk Silah Seti
Set 1: Spear & Kılıç
Set 2: hiçbir şey
Perks
hiçbiri

ilk Becerileri
Vengeance: hasar alırken, 1 dönüş için% 10 Melee hasar artırır. Istiflenebilir.
Savaşçı Priest
Sigmar en din adamlarının saflarında, Savaşçı Rahipler tanrı savaş yönlerini vurgulamak. ateşli bir coşku ve kırılmaz iman ile dolu, bu rahipler İmparatorluğu’nun düşmanlarına müthiş bir görüş vardır. kemikleri kafatasları paramparça ve ezmek için büyük warhammers wielding, bir savaşçı Priest görkemli bir düşmandır. Onun tanrı ilahi gücünü ve onun düşmanlarına karşı yıkıcı güçleri unleashing – fiziksel gücü fazla, ancak, onun ölümcül yetenekleri ile onu endows Sigmar bir savaşçı Priest bağlılığı olduğunu.

İlk Silah Seti
Set 1: Hammer & Shield
Set 2: hiçbir şey
Perks
İlahi Spellcaster: Bu ünite Sigmar Dualarını Tome bazı büyüler erişimi vardır.
tüm aktif Zehir etkileri ortadan kaldırır ve% 15 oranında Poison ve Wyrdstone Direnç artar büyü Immaculate Flesh ile başlar. İstiflenemeyen.

ilk Becerileri
İlahi Rage: melee damage zaman% 15 oranında bir sonraki büyü büyü şansını arttırır. alınan bir sonraki eylem bir büyü olmalı ya da etkisi kaybolur.

potiential Sihirler
inanç Kalkan:% 15 Magic Resistance artırır. İstiflenemeyen.
Doğruluk Zırh: Hibeler bağışıklık korkun ve meşgul düşmanları üzerinde Fear kışkırtır için. % 10 Armour emilimini artırır. İstiflenemeyen.
Heretic Reddet: Seçilen alanda bir bölge etkisi yaratır. Girme veya alanı içinde bir dönüş başlayan 1 dönüş için% 5 oranında 1 ve Melee Hit tesadüfen mevcut ve maksimum Offense Puan azaltan bir debuff uğratan. İstiflenemeyen.
Tertemiz Et: tüm aktif Zehir etkileri kaldırır ve% 15 oranında Poison ve Wyrdstone Direnç artar. İstiflenemeyen.
Damnation Kelime:% 10 ve% 25 oranında, All Alone Fear ve Terör testleri geçmek için tesadüfen Magic Resistance azaltır. İstiflenemeyen.
Soulfire: 10-15 hasar verir. Zırh Absorpsiyon atlar.
Absolution Dua:% 10% 5 ve kaçma ve Parry tesadüfen Armour emilimini artırır. İstiflenemeyen.
Şifa El: 40 yaralar kadar geri yükler.
knight Templar
asil lordlar ya da fethedilen etki elden mirasçıların küçük çocuklar, Templar Şövalyeleri genellikle insanlığın tanrıların tapınakları hizmet sunarak kendileri için bir pozisyon ararlar. Sigmar genellikle Witch Hunter Kaptan warband sonuna kadar hizmet edenler, Kaos canlılara savaş vererek inanç samimiyetini kanıtlama şansı verdi. Silahlı ve şıklık onların asil doğum yakışır zırhlı, Templar Şövalyeleri yine denenmemiş savaşçılar ve deneyim onların eksikliği mücadele onları overeager yapabilirsiniz.

İlk Silah Seti
Set 1: Kılıç ve kalkan
Set 2: hiçbir şey
Perks
The Last Stand: ayırmak veya melee savaştan kaçmak asla Bu birim, bu sonuna kadar mücadele edeceğiz. Birim, aynı zamanda coolheaded edilir.
Fearless: All Alone, Korku ve Terör Bağışıklık
ilk Becerileri
Stoa: 2 veya daha fazla düşman ile meşgul olduğunda,% 10 Melee Direnç artar. İstiflenemeyen
cellat
Birkaç manzaraları kurbanını yaklaşan bir cellat görme bundan daha korkutucu. onların büyük physiques ve mutlak remorselessness için seçilen bu uğursuz savaşçılar ne acıma, ne de merhamet biliyorum. Sigmar düşmanlarına son adaleti sağlamak için görevli bir Cellat, savaşın sıcağında gibi soğukkanlılıkla öldürmek için hazır olarak öldürmeye inured olur. Büyük iki elli kılıç ve çift başlı balta bu katiller için tercih edilen silah, araç hangi ile onların kanlı ticaret sırasında oldukça başarılı olur.

İlk Silah Seti
Set 1: Büyük Axe
Set 2: hiçbir şey
Perks
Yangın Temizle: Her melee saldırı 2 dönüşler için ateşe düşmanı koymak için% 25 şansı var, yangın hasarı kendi sırayla başında alınır.
Fearless: All Alone, Korku ve Terör Bağışıklık
The Last Stand: Bu birim ayırmak veya melee savaştan kaçmak asla sonuna kadar mücadele edeceğiz
Yorucu Bağışıklık: yorucu etkileri Bağışıklık.
ilk Becerileri
Adil Kişiler Pyre: düşmanları tarafından yok edilebilir bir hedef konumda bir büst yerleştirir. büst% 30 oranında, All Alone Korku, Terör geçmek için şansını arttırır ve Melee ve 5 metre içinde müttefikleri için% 10 şans Hit değişmekteydi. Kullanılabilir her 2 tur. İstiflenemeyen.

içerdiği DLC PAKETLERİN TÜMÜ DAHİL FULL OYUNDUR:
• Mordheim: City of the Damned – Witch Hunters
• Mordheim: City of the Damned – The Poison Wind Globadier
• Mordheim: City of the Damned – The Smuggler
• Mordheim: City of the Damned – Wolf-Priest of Ulric
• Mordheim: City of the Damned – Doomweaver
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows Vista 64bit, Window 7 64bit, Windows 8 64bit, Windows 10 64bit (32bit OS not supported)
  • Processor: AMD/INTEL Dual-Core 2.4 GHz
  • Memory: 4096 MB RAM
  • Graphics: 1024 MB DirectX 9.0c compatible AMD Radeon HD 5850/NVIDIA GeForce GTX 460 or higher
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 8 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9 compatible
  • Additional Notes: Internet connection required for online gaming and game activation

 

Mordheim City of the Damned Witch Hunter indir BENZER İÇERİKLER
Mordheim City of the Damned Witch Hunter indir YAPILAN YORUMLAR