Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mother Russia Bleeds indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Mother Russia Bleeds indir

Mother Russia Bleeds indir alternatif bir S.S.C.B yer alan, gerekli anlamına aracılığıyla baskıcı ceza yetki ve zorla uyuşturucu bağımlılığının üstesinden gelmek zorundadır tutuklu sokak savaşçıları umutsuz bir ekip hikayesi merkezleri. Savaş yalnız veya olağanüstü hikaye modu kampanyasında arkadaş yanında veya vahşi Survival modunda Bağlılığından sertleşmesine.

Acımasız Mücadele: sertleştirilmiş gettolara, şiddet hapishaneler, gaddar laboratuvarlar ve çökmekte olan kulüpleri yolumuzu, yumruk pençe ve bıçaklamak soğuk, sert zeminden kendinizi yukarı çekin.

Güçlü Narkotik: kafataslarını ezmek boyunlarını ek ve bir ilaç yakıtlı çılgın öfke eti kemikten gözyaşı hızlı bir enjeksiyon ile sarsılan bağımlılığı kucaklayın. Bir sonraki düzeltme için düşmüş düşmanlar damarlarında akan bulun ve sevgili şırınga doldurmak için kendi çırpınan organları içine iğne reçel.

Yerel Co-Op: senin eklemleri Crack ve en fazla dört oyuncu ile bir ultraviolent co-op ruckus arkadaşlar ile birlikte tek başına gitmek ya da rumble bir savaşçı seçin.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 7 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Mother Russia Bleeds indir BENZER İÇERİKLER
Mother Russia Bleeds indir YAPILAN YORUMLAR