MOTHERGUNSHIP İndir

3
 

MOTHERGUNSHIP İndir Türkçe Yama
 

MOTHERGUNSHIP İndir
 

MOTHERGUNSHIP indir

MOTHERGUNSHIP, FPS türü ile kurşun-cehennem yoğunluğunu karıştırır ve video oyunlarında görülen en büyük silah özelleştirme seçeneklerinden birini getirir. Üst düzey cephaneliğinizi donatmanız ve Dünya’yı fetheden bir robotik uzaylı armadayı yenmeniz size kalmıştır.

Hiçbir makul insanın kaldıramadığı zırhlı silah canavarları, devasa patronlarla savaşın ve MOTHERGUNSHIP’i yok etmek için filonun kalbine giden yolda savaşırken rastgele kargaşa yaşayın!
KAVGA
Ayaklarınızın üzerinde durmanın, hayatta kalmanın tek yolu olduğu acımasız, durmak bilmeyen savaşta ezici oranlara karşı yüzleşin. Eşsiz FPS / Bullet-cehennem melez oyun ile yüzlerce mermi atlatmak. Her gemi, insanlığın korunmasını önlemeye çalışan yabancı makinelerin, ölümcül tuzakların ve göz korkutucu patronların ordularına ev sahipliği yapıyor. Git al onları.

   

MOTHERGUNSHIP İndir
   

MOTHERGUNSHIP İndir Full crack İndir
   

MOTHERGUNSHIP İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
4.030
OYUN BILGILERI 3 ay önce eklendi
MOTHERGUNSHIP İndir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.70 GB

Crack: Razor1911

Tarih: 19-07-2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Yunanca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Geleneksel Çince

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!