Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MotoGP 15 full indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
 
 

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

Eğer MotoGP ™ 15 yeni sorunlara hazır mısınız? Dünya şampiyonu unvanını kazanmak amacıyla 2015 şampiyonanın 18 devrelerde MotoGP ™, Moto2 ™ ve Moto3 ™ biniciler karşı yarışın!

MotoGP ™ 15 daha da kapsamlı ve ilgi çekici bir deneyim garanti geri yeni özellikler bir dizi olduğunu. kariyer modu Kişisel Ekipleri tanıtımıyla genişletilmiştir AI ve fizik elden ve bisiklet ve binici ve her kategoride en iyi biniciler tarafından belirlenen kez yenmek için çalışıyor görür yeni bir oyun modu arasında geliştirilmiş etkileşim ile optimize edilmiştir .

MotoGP ™ 15 oyuncu motosiklet en heyecan verici şampiyonanın ilk elden adrenalin yüklü bir dünya deneyimi sağlar!
NE VAR NE YOK
Kişisel Takımlar
, Tercih ettiğiniz bisiklet satın iyi kendi kişisel tarzını temsil eden ekip adını ve logosunu seçin ve ekibinizin üniforma ve renkleri özelleştirmek: Şimdiye kadar ilk kez, Kariyer modunda, kendi kişisel ekip yaratabilirsiniz! Her yarışın sonunda, herhangi bir modda, GP size yolda olsun sonuçlarına göre Kredi ve elde edilen hedeflere alacaksınız. Itibar büyüdükçe, her zamankinden daha zor hedeflere ulaşmak için isteyeceğiz her zamankinden daha seçkin sponsorlar, dikkatini çekmek gerekir.

Fizik ve A.I.
Yeni sürme modeli bisiklet davranış daha sürükleyici ve otantik deneyim sonuçlanan gerçek yarış prototipleri, hatta yakın olduğu anlamına gelir. Yeni bisiklet fizik birlikte Geliştirilmiş lastik simülasyonu, size daha hassas ve heyecan verici sürüş deneyimini garanti eder. Rider ve bisiklet şimdi gelişmiş simbiyoz tadını çıkarın: parça her kulaç, binici frenler sert her zaman, bisiklet sürüklenmeye başlar her zaman, binici özel animasyonlar ile reaksiyona girer.
Geliştirilmiş yapay zeka büyük ve daha gerçekçi meydan garanti: senin rakipleri sollama yaparken, onlar sınırlarını zorlayan daha hata yapmak ve onların kat daha gerçek yaşam meslektaşlarıyla bu yakın şimdi daha kararlı ve etkili.

Tempoyu vurmak
Yeni ile aynı set-up ile, onlar sürme aynı bisiklet sürme, bir devre yuvarlak sürme ve her sınıfın şampiyonları tarafından belirlenen rekor kırmak için deneyerek test yeteneklerinizi koyabilirsiniz Zaman modunu bitirin. Eğer eşit şartlarda en iyi yenmek için gerekenlere var mı?
OYUN ÖZELLİKLERİ
Çevrimdışı Oyun Modu
Farklı oyun modları çeşitli test sürme kendinizi koyun: hemen Anlık Race ile takip vurmak, Grand Prix modunda yarış, ya da Şampiyonası’nda yarış tüm 18 Grand Prix katılma olayı ve bisiklet özelleştirebilirsiniz. Set iz kayıtları Zaman Attack oynarken, Real Olaylar ile MotoGP ™ 2014 şampiyonluk en muhteşem anlarını ya da 2-İnme Olaylar modunda geçmişten gelen zorluklar üzerine almak.

Online Oyun Modu
Kadar 12 oyuncu için online oyun ile, Grand Prix ve Şampiyona modunda arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Sadece en tutarlı binici kazanma şansına sahip olacak Ayrık Zaman modu, deneyin: Mümkün olduğunca çok tur üzerinden rakiplerinin sektör bölünmüş kez yendi!
Ayrıca MotoGP ™ Sprint Sezon şampiyonu, ırkların bir dizi haline uluslararası leaderboards tırmanmaya nereye her yeni ırk ile meydan düzeyi artar.

Liste
2015 Motosiklet Dünya Şampiyonası tam resmi liste sizi bekliyor! oyunu tüm biniciler ve Onun YZR500 üzerinde Noriyuki Haga yaptığı GDA 500 Wayne Gardner itibaren, geçmişten gelen efsaneler ile birleştirilir 2015 ve 2014 yılında MotoGP ™, Moto2 ™ ve Moto3 ™ kategorilerinin ekipleri özellikleri: yapabilirsiniz onların iki zamanlı motorlar ve hiçbir elektronik bu bisiklet evcilleştirmek?

Parça listesi
MotoGP ™ 15 size 2015 şampiyonasında gelen 18 resmi pistlerde yarış.
Losail International Circuit
Amerika Devre
Termas de Río Hondo
Circuito de Jerez
Le Mans
Autodromo del Mugello
Barcelona-Catalunya
TT Assen
Sachsenring
Indianapolis Motor Speedway
Automotodrom Brno
Silverstone Circuit
Misano World Circuit Marco Simoncelli
Motorland Aragon
Twin Ring Motegi
Phillip Island
Sepang International Circuit
Comunitat Valenciana – Ricardo Tormo

torrent-oyunindir.com İyi ve sorunsuz oyunlar…

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir

MotoGP 15 indir
[youtube id=”N23zdyNyO1o”]
MINIMUM:
OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 850 @ 3.30 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 @ 1GB / ATI Radeon HD 6790 @ 1GB*
DirectX: Version 10
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

ÖNERİLEN:
OS: Windows 7 SP1 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290X*
DirectX: Version 11

MotoGP 15 full indir BENZER İÇERİKLER
MotoGP 15 full indir YAPILAN YORUMLAR