Motorsport Manager – GT Series İndir – Full

0
  

Motorsport Manager – GT Series İndir – Full Türkçe Yama
 

Motorsport Manager – GT Series İndir – Full
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Motorsport Manager indir

Motorsport Manager – GT Series otomobillerimiz, gerçek bir oyun değiştirici olan görülmemiş Enerji Geri Kazanım Sistemi’ni kullanıyor. Araç yol boyunca dolaşırken, yöneticiler iki biçimde kullanmaya karar verebilecek enerji toplar: Yakıt tasarrufu sağlayan Hibrid modu ya da arabanize büyük miktarda enerji akışı sağlayan güç modu, dramatik geçitler ve savunmalara izin verir bir pozisyon.

ERS, bir yöneticinin yaklaşımını ırk stratejisine dönüştürerek yeni bir strateji katmanı ekleyebilir. Rakip takımlar, melez modunu da destekleyecek ve hibrit moda girecekler; bu, yöneticilerin performanslarını en üst düzeye çıkarmak için rakiplerinin stratejilerini en üst noktaya taşımak zorunda kalacağı demek.

Araçların kendileri, simülasyon modelinin değiştirilmiş bir sürümüyle çalışırlar; böylelikle gerçek hayatta olan GT otomobillerini daha iyi yansıtmaktadırlar. Frenleme ve viraj alma hızlarında, lastik aşınmasında, çukur durma dönemlerinda ve yakıtın ağırlık etkisinde dikkate dşayet farklılıklar vardır. Paket yarış çok daha sıkıdır, yani ilk birkaç tur genelde beyaz-mafsalı heyecanlıdır, yüksek hızlı sollama eylemi derli toplu bir olayla gerçekleşir.

Sadece değişen ırklar değil. Balast sistemi (GT serisine özgü), kolayteki oturumları değiştirir ve sürücü ağırlıkları, kurulumunuzun ne kadar esnek olabileceğini etkileyerek, yöneticilerin sürücüleri ile ilgili düşünme şeklini etkiler. Bu arada, Three Stage Qualifying, ilk gününü Motorsport Manager’da gösteriyor ve cumartesi günleri yeni bir meydan okuma getiriyor. Her eleme turundan sonra otomobiller elendi, yani son aşamaya geçmek oldukça önemli. İlk 10 otomobil, yarışın başlaması için lastik seçimlerini kilitli tutuyor ve lastik kullanımına daha çok özen göstermekle beraber yeni nitelikler ve yarış startı stratejileri de geliştiriyor.

GT ekipleri farklı araba fiyatları ile başa çıkmak için farklı finanse ediliyor. Daha ufak sponsor ödemeleri, kar marjlarının tek kişilik oyunculardan daha düşük olduğu anlamına gelir; yani, oyuncunun ekibini nasıl geliştireceği konusu ile ilgili daha sert kararlar almak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Siyasi cephede bir yönetici GT Paketine sahip olursa, Üç Aşamalı Kalifikasyon ve Enerji Kurtarma Sistemi tek kişilik kategoriye oy verebilir ya da bu kurallarla yeni bir oyunu başlatmak için Buhar Atölyesi’nden yararlanabilir!

NOT: ANA OYUN VE TÜM DLC DAHİLDİR.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Motorsport Manager – GT Series İndir – Full
 

Motorsport Manager – GT Series İndir – Full Full crack İndir
       

Motorsport Manager – GT Series İndir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.318
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!