Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Motorsport Manager PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Motorsport Manager PC indir

Motorsport Manager PC indir şayet yüksek performanslı motor sporları ekibinin yöneticisi olmak için gerekenlere var mı?

Motorsporları Yöneticisi motorsporları hayranları için, son derece detaylı en sınıfının yönetimi oyunudur. Sen, sürücüleri işe arabalar inşa etmek ve kendinizi yarış dinamik dünyasında gömmek gerekir.

Her tek ayrıntı şampiyonluğumdan için yol itmek için dikkate alınması gerekecektir. yarış pisti dikkatle koydu yarış öncesi planları ile birleşerek ikinci kararları bölünmüş; için vasıta yapı ve özelleştirme gelen her şeyi yarış günlük taktik nihai zafer ve ya epik başarısızlık birine şeklini etkileyecektir.

ızlerken durdurmak elde eden başlamak ve kendi motorsporları takımının yöneticisi şekilde denetim altına almak.

Sürücüler. Sürücülerinizi takım içinde tiyatro kıvılcım, benzersiz kişilik türleri bulunmaktadır. eğer sert sevgi, ve ya omuz etrafında bir kol ile onları en iyi sonucu almak mı?

Konum, konum, konum. senin HQ yeri bu dünyayı kapsayan spor tüm önemlidir. Bazı sürücüler zor bir italyan takıma katıldığından karşı bulabilirsiniz …

Doğru insanları seçin. şayet pit stop kez kapalı saniye tıraş edebilirsiniz genç tamirci bulabilmek süre saklı mücevherler dünyayı ovma daha tatmin edici.

Fabrika. Daha sonra mükemmel sürüş makine oluşturmak için ansızın fazla sezonda teknoloji gelişmeye, sıfırdan yeni arabalar ve parçalar oluşturun.

ileriyi düşünmek. Bir sonraki sezon arabasına gider her parçası üstünde arama yapın. Doğru alın ve mükemmel konumu sezon öncesi test gel sen olacaksın.

deneyimlerinizi geliştirin. Ayrıntılı mekanik tweaks yapmak yahut ekibinizin öneriler seçin.

Race Weekend. uygulama, eleme ve ırk genelinde ilk strateji Set – ve on-track gelişmelere göre taktik ayarlayın.

Pitstop usta. senin rakipleri önünde dışarı koyabilirsiniz yüksek hızlı pit stop ile bütün risk.

Hava Sistemleri. Dinamik ve hava oyunun kurallarını değiştiren. şayet orta lastikler için çukur ya da olası olduğunca uzun zaman için düz şekilde lastiklerle dışarı yapıcak?

Motorsport Manager PC indir BENZER İÇERİKLER
Motorsport Manager PC indir YAPILAN YORUMLAR