Mount Blade 2 Bannerlord indir

10
   

Mount Blade 2 Bannerlord indir Türkçe Yama
 

Mount Blade 2 Bannerlord indir - Full PC Türkçe
   

Mount Blade 2 Bannerlord pc indir

Mount Blade 2 Bannerlord pc indir

Mount Blade 2 Bannerlord pc torrent indir

ortada memnuniyet metre anlaşmayı kabul etmek, diğer tarafın isteğini gösteriyor ve bir takas teklifi araya koyarak yani, oyuncu için önemli bir göstergedir. Biz teklif içine öğeler eklemek ve kaldırmak gibi Memnuniyet değiştirir. Aynı zamanda diğer tarafın ihtiyaçlarını özellikle–ve karakter oyuncusu becerileri ve ilişki gibi diğer faktörler tarafından etkilenir. Bazı mal ve düzenlemeler farklı NPC’ler için farklı değerlere sahip. Örneğin, oldukça çok mahkumun ailesine ve bir dereceye kadar faydalı olabilir esir tutulan bir karakter serbest ayarı, aynı hizip diğer NPC’ler, bu tamamen ilgisiz olan karakter aslında hiçbir değeri olabilirken.
takas değiştirilebilir şeyler de bağlam bağlıdır. Düşman takas zaman, bir kral ve onun vassalları arasındaki barters krallık veya tımarların verilmesi içindeki saflarına verilmesi oluşur olabilir süre, barış anlaşmaları müzakere edebiliyoruz.
Kaputun altında, oyun oldukça materyalist bir yaklaşım olarak adlandırılabilecek alır: Bannerlord en barters dünyasında, her şeyin bir bedeli vardır; Oyun içten bir takas mümkün olan her öğeye oyun dünyanın para birimi –denars bir sayısal değer, daha sonra bir anlaşma iyi olup olmadığını değerlendirmek için bu parasal değeri kullanır atar. Bir şey sisteminin bu tür, ortaya çıkan karşı sezgisel sonuçların potansiyeli, dikkatli olmak: Eğer doğru miktarda ödeme durumunda, hizip katılmak için ezeli düşmanı rüşvet Örneğin. Gerçi Uygulamada, bu olmayan bir konudur. Sistem tipik oyuncu ulaşmak için bu, son derece zor olmasa tamamen imkansız olacağını, bu tür kararlara böyle fahiş değerler atar.
sandbox AI sadece oyuncu gibi takas sistemini kullanabilirsiniz. Biz etkileşim ve daha sonra her iki taraf için kabul edilebilir olacağını takas teklifleri inşa etmeye çalışır olabilir partileri bulur yerinde bir sistem var. Senin vasallarının düşük bir sadakat vardır ve yedek bir zeamet kimin yakın rakibi kral varsa Örneğin, kral tımar vaadiyle ile efendisi baştan çıkaracak ve vasal kusur olacak bir şans var. Denge ve gerçekçilik korurken, çok daha ilginç ve öngörülemeyen bir oyun yapar bu şekilde AI etkileşimleri Taşıma stratejik kampanya için büyük bir nimet olduğunu.
Biz Bannerlord için bu yeni özellik hakkında okuma zevk ve biz yakında oyunun ilerleme hakkında daha fazla bilgi paylaşımı için arıyoruz umuyoruz.

Tüm Mount & Blade oyuncu, meraklı bireyler ve yanlışlıkla Mount & Blade blog okuyucuları Merhaba! Biz bugüne kadar harika bir 2015 olan ve Bannerlord müziği kapsayan Finn Seliger tarafından bizim önceki blog zevk umuyoruz.
Eğer duymak istiyorum Bu sefer, blog bizden doğru geliyor ve biz tek bir oyuncu için ilginç bir yeni özellik dokunmadan gidiyoruz, bir şey biz çok şey biliyorum.
Bizim kalkınma odak alanlarından biri NPC’ler ve diğer gruplar ile oyuncu etkileşimi geliştirmek ve oyunun bu bölümü daha derin ve daha anlamlı hissediyorum yapıyor. Bunu kolaylaştırmak için, erken gelişim biz özel bir takas ekranı kullanmaya karar verdi. Biz biraz zaman şimdi bu yeni özellik üzerinde çalışıyor ve o oyun için bir çok ekler ve biz bahsetmeyi pek çok ilginç detaylara sahip bir noktaya olgunlaştı.
Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, takas ekranı oldukça kendini açıklayıcı. Sağ taraftaki oyuncu anlaşma doğru sunabilir şeylerin bir listesini sunar ve sol taraftaki oyuncu diğer taraftan talep neler yapabileceğini gösteriyor. Bu potansiyel teklifleri kullanım kolaylığı için birlikte gruplandırılmış ile oluşturmak kolay fırsatları ve görünümü yapar, basit bir sistemdir.

 

Mount Blade 2 Bannerlord indir
 

Mount Blade 2 Bannerlord indir Full crack İndir
         

Mount Blade 2 Bannerlord indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Mount Blade 2 Bannerlord indir - Full PC Türkçe
 
180.349
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 • Tan Tanser

  senin vericegin oyunun amina kkoyim

 • Muhammet Can Karatepe

  oyun çıkmadı ki

 • nevzat kemal

  allah belanızı vermesin aq oyun survey istiyor indirmeyin

  • cumali kapıcı

   çıktımı ? sorunlu mu ?

 • Yusuf VP VP

  Çıktımı oyun

 • Bünyamin Yücesoy

  yalan amk virus

 • Mert Aydın Taştan

  oyun yukleme olmuyor

 • Hayrettin Hakan Arici

  winrar şifresini de verseydiniz keşke lazım olurdu belki

 • inmiyoki

 • Enes ÖZDEMİR

  ırıspı şifre ne:)

 • Uğur Mustafa Ünvern

  rar şifresi nedir kardeşim

 • Samet Kadir

  alayı mediaget adam gibi paylasım yapın

 • emirkan

  sifre ne
  ,

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!