Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mystery Chronicle One Way Heroics indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Mystery Chronicle One Way Heroics indir

Mystery Chronicle One Way Heroics indirFallen Angel, Alma ile son savaş için sol ve üzerinde, uzak ışık felaket, Parlatıcı Raid gelen sürekli hareket halinde, her playthrough ile üretilen farklı haritalar yolumuzu oynayın. Bu heyecanlı tek yönlü macera başlar kez Hiçbir geri dönüyor!

20 farklı sınıflar ile dolu

Birlikte tanışmak yoldaşlar, ve şans destansı savaşlar bu dünyaların gizemleri çözmek için.

Dungeon Tarama Above Ground Goes
Kendi arazi, tuzaklar ve hazine ile procedurally üretilen dünyanın sonsuz sayıda, her keşfetmek için geride ufacık zindan bırakın.

Roguelike RPG Zorla kaydırma
Parlatıcı Raid yolunda her şeyi tüketir ve sizi her eylem hamle! Eğer yağma için dolambaçlı yoldan alarak riske etmeyin, yoksa güvenli oynamak ve kendinizi ve imha arasında daha fazla mesafe koymak mı?

Sınıf ve Karakterler ile dolu
20 yılı aşkın sınıfları arasından seçim, hiçbir iki maceralarını eskisi gibi olmayacak! NPC müttefiklerin bir ilginç döküm her zaman uzun hayatta tutmak için özen olarak size-so şirket tutmak için orada olacak.

Sosyal beceriler
Daha sonra Twitter’da başarıları (ve başarısızlıkları) sonrası, arkadaşlarınızla kilidini dünyalar paylaşın. Günlük Kampanya Worlds teşekkürler karşılamak için yeni zemin tükendi asla!

İngilizce ve Japonca Arayüzü, Alt ve Tam Ses!

Mystery Chronicle One Way Heroics indir BENZER İÇERİKLER
Mystery Chronicle One Way Heroics indir YAPILAN YORUMLAR