Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NBA 2K13

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

-Fast-break hücumlarında pas attığınız zaman, top kayıplarını önlemek adına top en öndeki adama değil, boştaki adama gidecek. Zira en öndeki adamı savunan rakip uzun pasta kolayca top kapabiliyordu, bu özellik oynanış bakımından gayet iyi oldu.

-Oyunda 4.000’den fazla animasyon olduğu açıklandı. Surat ifadelerinin de pozisyona göre değişeceği, önceki oyunlardaki gibi her pozisyonda poker face bakmayacakları da açıklanan özellikler arasında. Oynanış bakımından pek bir etkisi olmayacaktır ama görsellik bakımından iyi bir hamle olmuş.

-Önceki oyunlarda oyuncuların topu kavramak yerine dümdüz tutması özelliği de değişenler arasında. Artık oyuncular topu parmaklarıyla kavrayacak ve önceki oyunlarda olan ve görüntüyü bozan bu özellik de düzelecek.

-Top sürerken önceki oyunlarda olmayan bazı hareketler, sağ joystickin de yardımıyla artık yapılabilecek ve yeni oyunlar birlikte nerdeyse tüm crossover modelleri vs. yapılabilecek. Alışılmasının uzun zaman alacağını ise oyunun editörleri de kabul ediyor.

-My Player modunda da yeni gelişmeler olacak. Oyuncu kıyafetlerinden draft görüşmelerine birçok özellik yeni oyunla birlikte gelişecek.

-2K13, Jay-Z, Michael Jordan gibi isimlerin seslendirmeleriyle oyun daha zevkli bir hâl alacak.

-Oyun birçok açıdan önceki versiyonlarından daha gelişmiş olacak ama hiç şüphesiz bu gelişmelerden en iyisi oyuna All-Star haftasonunun dahil edilmesi. Birkaç başlık altında incelemek istiyorum bu konuyu.

NBA.2K13.V1.0.ALL.RELOADED.NODVD

CD SİZ OYNAMAK İÇİN İNDİRİN

[youtube id=”NTL4wv2nL1Q” frameborder=”0″ allowfullscreen>

“]

Minimum Sistem Gereksinimleri ;

OS : Windows XP Service Pack III, Vista Service Pack II, Windows 7

CPU : Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or equivalent AMD processor

RAM : 2 GB or more

Graphic Card : Video card with 512 MB or more memory Nvidia Geforce 6600 or ATI Radeon equivalent

SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0

DIRECT X : Direct X 9.0 or more

[youtube id=”63cW-5934YE”]

NBA 2K13 BENZER İÇERİKLER
NBA 2K13 YAPILAN YORUMLAR