Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nether Resurrected indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Nether Resurrected indir

Nether Resurrected indir Bir kabile katılarak sayıları güvenliği bulun. Sadece kabileleri yakalamak ve kendi toprakları ve kentsel peyzaj çim hakimiyeti için mükemmel bir ortamdır olabilir. kaynakları ve deneyimi biçmek stratejik yerlerinden yakalayarak şehrin kontrolü için bölge savaşlarında rakip kabileler ile yarışın; Diğer tüm kabileleri üzerinde egemenlik kanıtlamak. rakip kabileler hakkında casusluk ya da sızmak ve bir Nether olarak oynayarak onları öldürmek. kanat takım kullanarak öldürmek için swooping tarafından yukarıdan onları pusuya. Kabileler gerçek dünyada beklediğiniz davranış tüm sonuçlarıyla birlikte, gerçek bir sosyal yapıyı kurarak hayatta kalma deneyimini değiştirin. Sizin eylemleri itibar ve ayakta yoluyla organik uygulanan gerçek yankıları var.

OYUNCU VE GRUP MISSIONS
Oyuncular para, deneyim ve itibar kazanmak için bireysel ya da grup misyonları bir ürün yelpazesine tamamlayabilirsiniz. Anti-cehennem onarmak için sporadik saldırı mahallelere regülatörü veya gruplar halinde çalışarak Safezones dışında yaratıklar tutmak kısır patron Reaper tarafından Nether kurşun sürüleri aşağı çekmek için kabilesi ile çalışmak, piyasaları arasındaki hayati tedarik çalışır gerçekleştirin cihazların başarısız.

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME
Nether karakter özelleştirme geniş bir yelpazede sunuyor ve bir erkek veya kadın karakter olarak oynamak için izin verir. hatta sadece iç çamaşırı çalmak – tüm giysiler ile birlikte bireysellik iddia hayatta kalma, asker ve bisikletçinin gibi roller oynamaya kozmetik ürünler ve oyuncu sataşmalarına büyük bir seçim var.

DİĞER
Kendi özel sunucularını barındırabilir ve ayarlarınızı ve oyuncu nüfusunu kontrol
Birinci şahıs bakış açısı gerçek bir yaşam deneyimi yaratıyor
PvE ve Meld (player versus environment) ve PvP (oyuncu karşı oyuncu) oyun
oyuncuların oyun dünyasını keşfetmek gibi yeni silahlar ve öğeler kullanılabilir hale
Oyun sunucu başına en fazla 64 oyuncu
Tek satın alma, indirilebilir istemci abone olmadan tam oyun erişim sağlar
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Nether Resurrected indir YAPILAN YORUMLAR