Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

No Mans Sky 2.1.0.3 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

No Mans Sky 2.1.0.3 indir

No Mans Sky 2.1.0.3 indir aşk macera ve hayal esinlenerek, No Man Sky eşsiz gezegenler ve yaşam formları ve sürekli tehlike ve eylem ile dolu, keşfetmek için bir galaksinin size sunar.

Hiçbir Man In The Sky, her yıldız bir uzak güneş, hayat dolu gezegenlerin yörüngesinde her ışık ve seçtiğiniz bunlardan herhangi birine gidebilir. Hiçbir yükleme ekranları ve sınırsız, gezegen yüzeylerinin derin uzaydan sorunsuz Fly. belki asla tekrar – bu sonsuz procedurally üretilen evrende, hiçbir diğer oyuncular daha önce gördük yerleri ve yaratıklar keşfedeceksiniz.
epik bir yolculuğuna
Galaksinin merkezinde bu evrenin gerçek doğasını öğrenmek için doğru bir yolculuğa çizer dayanılmaz darbe yatıyor. Ama, düşman yaratıklar ve şiddetli korsanlar bakan Ölüm bir maliyetle geliyor bileceksiniz, ve hayatta kalma sizin gemi, silah ve takım yükseltme nasıl üzerinden yapmak seçimler aşağı olacaktır.
kendi kaderini bulmak
Hiçbir Erkeğin Sky aracılığıyla yolculuk size kalmış. zayıf yırtıcı ve zenginliklerini alarak ya da nimetlerini için korsanlar yaptırmayı, bir savaşçı olacak? hız ve silah için gemi yükseltme eğer güç sizindir.
Ya da bir tüccar? unutulmuş dünyalarda zengin kaynakları bulmak ve en yüksek fiyatları onları istismar. Daha fazla kargo alanı yatırım ve büyük ödülleri biçmek gerekir.

Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınır ötesine geçin ve yerler ve daha önce hiç kimsenin görmediği şeyler keşfetmek. Hiç uzağa atlamak için senin motor yükseltme ve gafil öldürecekti zehirli ortamlarda hayatta kalma için takım güçlendirmek
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 18 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • Processor: Intel Core i3
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
  • Storage: 10 GB available space

 

No Mans Sky 2.1.0.3 indir BENZER İÇERİKLER
No Mans Sky 2.1.0.3 indir YAPILAN YORUMLAR