Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

No Mans Sky indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

No Mans Sky indir

No Mans Sky indirHer yıldız bir uzak güneş, hayat dolu gezegenlerin yörüngesinde her ışık ve seçtiğiniz bunlardan herhangi birine gidebilir. Hiçbir yükleme ekranları ve sınırsız, gezegen yüzeylerinin derin uzaydan sorunsuz Fly. belki asla tekrar – bu sonsuz procedurally üretilen evrende, hiçbir diğer oyuncular daha önce gördük yerleri ve yaratıklar keşfedeceksiniz.
epik bir yolculuğuna
Galaksinin merkezinde bu evrenin gerçek doğasını öğrenmek için doğru bir yolculuğa çizer dayanılmaz darbe yatıyor. Ama, düşman yaratıklar ve şiddetli korsanlar bakan Ölüm bir maliyetle geliyor bileceksiniz, ve hayatta kalma sizin gemi, silah ve takım yükseltme nasıl üzerinden yapmak seçimler aşağı olacaktır.
kendi kaderini bulmak
Hiçbir Erkeğin Sky aracılığıyla yolculuk size kalmış. zayıf yırtıcı ve zenginliklerini alarak ya da nimetlerini için korsanlar yaptırmayı, bir savaşçı olacak? hız ve silah için gemi yükseltme eğer güç sizindir.
Ya da bir tüccar? unutulmuş dünyalarda zengin kaynakları bulmak ve en yüksek fiyatları onları istismar. Daha fazla kargo alanı yatırım ve büyük ödülleri biçmek gerekir.

Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınır ötesine geçin ve yerler ve daha önce hiç kimsenin görmediği şeyler keşfetmek. Hiç uzağa atlamak için senin motor yükseltme ve gafil öldürecekti zehirli ortamlarda hayatta kalma için takım güçlendirmek.
yolculuğunuza paylaş
galaksi yer nefes, bir yaşam olduğunu. Ticaret konvoylar yıldızlı arasında seyahat, hizipler korsanlar gafil avlamak, bölge için vie ve polis hiç izliyor. Her oyuncunun aynı galakside yaşıyor ve bilinen alan kapsayan bir harita üzerinde onlarla keşifler paylaşmak seçebilirsiniz. Belki kendi hem de eylemlerinin sonuçlarını göreceksiniz …
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 12 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

No Mans Sky indir YAPILAN YORUMLAR