Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

No Mans Sky The Path Finder İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

No Mans Sky The Path Finder İndir

No Mans Sky The Path Finder İndir No Mans Sky The Path Finder Galaksinin merkezinde, kozmosun gerçek doğasını öğrenmek için kendinize doğru bir yolculuğa çıkan karşı konulmaz bir darbe yatıyor. No Mans Sky The Path Finder Ancak, düşman yaratıklarla ve şiddetli korsanlarla karşı karşıya olduğunuzda, ölümün bir maliyetle gerçekleştiğini ve hayatta kalmanın, geminizi, silahınızı ve takımınızı nasıl yükselttiğiniz üzerine yaptığınız seçimlerle aşağı ineceğini bileceksiniz.
Kendi kaderini bulun


No Man’s Sky aracılığıyla yolculuk size kalmış. Zayıflara yenerek, servetlerini alacakları ya da nimetlerine korsan alarak bir savaşçı mı olacaksın? Geminizi hız ve silah için yükseltiyorsanız, güç sizindir.
Ya da bir tüccar mı? Unutulan dünyalar hakkında zengin kaynakları bulun ve onları en yüksek fiyatlardan istismar edin. Daha fazla kargo alanına yatırım yapın ve büyük ödüller kazanacaksınız.


Veya belki de bir kaşif mi? Bilinen sınırın ötesine geçin ve daha önce hiç kimsenin görmediği yerleri ve şeyleri keşfedin. Motorlarınızı her zamankinden daha ileri atlamak için yükseltin ve toksik ortamlarda, bekarsız kişileri öldürecek sağlığınız için güçlendirin.

  • OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • Processor: Intel Core i3
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
  • Storage: 10 GB available space
No Mans Sky The Path Finder İndir BENZER İÇERİKLER
No Mans Sky The Path Finder İndir YAPILAN YORUMLAR