Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

No Mans Sky v1.1 Foundation indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

No Mans Sky v1.1 Foundation indir – Full

No Mans Sky v1.1 Foundation indir – Full Aksiyon, Macera oyunları Galaksinin merkezinde, kozmosun gerçek doğasını öğrenmek amacıyla kendinize doğru bir yolculuğa çıkan karşı konulmaz bir vuruş yatıyor. Ancak, düşman yaratıklarla ve kuvvetli korsanlarla karşı karşıya olduğunuzda, ölümün bir maliyetle karşılanacağını bilecek ve hayatta kalma, geminizi, silahınızı ve takımınızı nasıl yükselttiğiniz üstüne yaptığınız seçimlerle sonuçlanacaktır.
KENDİ HASIRİNİZİ GÖRMEK

No Man’s Sky
vasıtasıyla yolculuk size kalmış. Zayıflara yenerek, servetlerini alacakları ya da nimetlerine karşı korsan alarak bir savaşçı mı olacaksın? Gücünüzü sürat ve silah amacıyla yükseltiyorsanız, güç sizindir.
Ya da bir tüccar mı? Unutulan dünyalar ile ilgili varlıklı kaynakları bulun ve onları en yüksek fiyatlardan istismar edin. Daha çok kargo alanına yatırım yapın ve büyük ödüller kazanacaksınız.

Ya da belki de bir kaşif mi? Bilinen sınırın ötesine geçin ve daha evvelce hiç kimsenin görmediği yerleri ve şeyleri keşfedin. Motorlarınızı daha ileri atlamak amacıyla yükseltin ve toksik ortamlarda, bekarsız kişileri öldürecek sağlığınız amacıyla takımınızı güçlendirin.

No Mans Sky v1.1 Foundation indir – Full BENZER İÇERİKLER
No Mans Sky v1.1 Foundation indir – Full YAPILAN YORUMLAR