Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OCEAN CITY RACING Redux indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

OCEAN CITY RACING Redux indir

OCEAN CITY RACING Redux indir Şehir Racing trafik ve yaya sistemi, gece ve gündüz döngüsü, dinamik, gerçek zamanlı ışıklandırma ve gölgeler, ile büyük bir açık dünya kenti sunuyor aynı zamanda yağmur, sis ve güneş gibi farklı hava koşulları.

• İleri Sürüş Fiziği: Ocean City hiç bir indie oyun görülen en gelişmiş sürüş fizik özellikleri.

• Açık Dünya Şehri ve Çevre: dışında şehirden, Ocean City Racing de bir köprü ve bir otoyol altında başka bir şehre ve bir metro sistemi aracılığıyla Ocean City dağların altında giden bir tünel ile şehre bağlı olan bir ada özellikleri oyuncular keşfetmek için büyük bir alan sağlar şehir.

• Serbest Dolaşım Modu: ‘Serbest Roam’ modunda oyuncular, can şehir etrafında seyir ya harita etrafında dağılmış, ya da bir ilk kişi görünümü ile araba çıkarken çevreyi keşfedebilirsiniz araçlarla. Ücretsiz Dolaşım modu bulmak için sırları bir yeri vardır. Sen bulmak ve gizli bir kart sürücü ve hatta şehir etrafında bir Quadbike ve seyir sürebilirim.

• Yarış Modu: Ocean City en iyi sürücüyü ol ve bu modu tamamlayarak hız ihtiyacınızı karşılamak. Oyuncular ilk etapta tamamlayarak olayları devam ve ilerleme olarak yeni araçlar kilidini olacaktır.

• Time Trial Modu: zaman deneme modunda oyuncular mevcut birçok parça birini ve denetim noktası işaret fişekleri geçerek en hızlı zamanı elde etmek ve araba olay yerine ulaşmak için denemek için yeteneği var.

• Araçlar: 20 derece ayrıntılı araçlarda üzerinde Özellikler sürücü. off road araçlarda spor arabalar, kas arabalar, süper arabalar arasında değişen. Hatta bir kart ve dört Bisiklet sürülebilir.

• İlerleme: Ocean City Racing oyuncuları zaman denemeleri ve devre yarışları yoluyla ilerleme ve onları yolda yeni araba ve olayları kilidini izin verir.

• Soundtrack: Oyunun atmosferini uygun albümleri, yanı sıra diğer enstrümantal ve orkestra şarkıları ‘Your Heart takip’ yaptığı ‘İmpulslar’ den Christopher AMOTT şarkılarını Özellikler ve.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 28 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

OCEAN CITY RACING Redux indir YAPILAN YORUMLAR