Odyssey The Next Generation Science Game İndir

0
 

Odyssey The Next Generation Science Game İndir Türkçe Yama
 

Odyssey The Next Generation Science Game İndir
 

Odyssey The Next Generation Science Game PC indir

Odyssey The Next Generation Science Game 13 yaşındaki Kai’nin tehlike çağrısı ile (Karayipler’de) uzak ve ıssız Wretched adalardan birine çekildiğinizde, tüm adalarda, küçük bir grup vicdansız denizci beklemekte olan ailesinin kurduğu barikatlar olduğunu keşfediyorsunuz. (Korsanlar) adalara uğrayacaklarını söyledi. Aynı zamanda, aile kurtarıcıların kendilerine ulaşmasını istiyor. Barikatların korsanlarını en azından bir süre uzak tutmasını beklerken, Kurtarıcı’nın, Kai’nin yerleştirdiği ipuçları yardımıyla, oyuncunun adalarda dağınık bulduğu metin parçalarıyla ulaşabileceğini umuyorlardı. .

Bu parçalar, arşivciliği yapan babası, değerli Carib eserlerini adalardan kazılamak için çok çalışırken, evinde kalmamış adalarda kaldığı süre boyunca yazdığı günlüğünden alınan sayfalardır. Dergisinde yaşananları değil, aynı zamanda 2000 yılı boyunca astronomi ve fiziğin babası ile olan Sokratik diyaloglar yoluyla entelektüel yolculuğunu ve bu görüşmelerin rehberliğinde yaptığı gözlemlerini ve deneylerini kaydetti. O ve kardeşi Sid de tartışmalar, eleştiriler ve babasıyla bakış açısı ile savunurken bir takım fiziksel modeller üretirler. Bütün bunlar günlüğüne kaydediliyor.

Ancak, bazı meraklı denizcilerle birkaç hoş olmayan karşılaşmadan sonra, son olarak aileleri tekne ve radyo ile ailelere götürür ve sadece değerli eserlerin (hazine dahil) açılmaları için onlara yalnızca birkaç gün ayırır. Denizciler, babasının bulduğuna inandıklarına göre, babaların lisansüstü öğrencilerinin bir ay içinde gelmesi beklendiğinden adaların her yerine biraz zaman ayırmak için barikat kurmaya karar verdiler. Bulmacaları çözmek için ipuçları bırakmak için Kai, her yerde bulunan parçanın o bölgedeki bulmacayla alakalı ipuçları bulunduğundan günlüğünü ve bitki parçalarını adaların her yanına kadar gözyaşı döküyor.

   

Odyssey The Next Generation Science Game İndir
   

Odyssey The Next Generation Science Game İndir Full crack İndir
   

Odyssey The Next Generation Science Game İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
886
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!