Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

On Rusty Trails indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

On Rusty Trails indir

On Rusty Trails indir Paslı Trails bir dünya sürekli kimlik içinde değişime tepki olarak modern bir açıklayıcı Platformer vardır. Elvis vardır. Ev sahibi, üçgen metal kişi ve kuruluk sevgilisi. Ani bir fırtına moloz yığınına çözünmüş evinizi bırakır. Sadece yıldırım hızlı reaksiyonlar giderek kötüleşen paslı cenazesinden sizi koruyacaktır. Don sizin Güvenilmez kendinize gizli için Suit ve şüpheli kıllı halk arasında yürümek. Tehlikeli bulmacalar ve önyargılı platformlar bu aldatıcı derin oyun çanak yolunuzu bar olacaktır.
Özellikler
Güvenilmez Suit içine Kayma! – Şok Bu hızlı tempolu Platformer yoluyla ve anında tüm çevre size nasıl tepki vereceğini etkilemek için tüylü mavi paslı kırmızı vardiya.
Güvenilmez Suit içine Kayma! – Şok Bu hızlı tempolu Platformer yoluyla ve anında tüm çevre size nasıl tepki vereceğini etkilemek için tüylü mavi paslı kırmızı vardiya.
Hala yere adım? – Manyetik çizmeler çok boyutlu eşsiz bir platformdur mekanik teslim. duvarlar ve tavanlar hem yürümek ve hain bulmacalar bir adrenalin için hazırlar.
en güzel çizgi sanatında bir kasvetli masalı! – Daha küçük nüfuslu marka siyah pantolon sanat bu güzel ve kasvetli Platformer tarzı ve minyatür dünya ile gözlerinize ziyafet çekin. Gözler! ŞÖLENİ!
Kedi ve önyargı! – Düşük kira düz, karmaşık yanlış anlamalara kaybı ve başgösteren savaş hakkında bir hikaye ile beynini teşvik. Ve hatta romantizm var yasaktır.
! O egzersizi, bu çatlaklar, creaks – müzik eklektik bir seçim ile karanlık ve melodik müziği. Musallat robotik senin yağışlı gün ve endüstriyel devrim için geliyor.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 26 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

 alt=

  • OS: Windows Vista or newer, 32 or 64 bit
  • Processor: CPU with SSE2 support required (Core 2 Duo, Athlon X2 or newer).
  • Memory: 2048 MB RAM
  • Graphics: OpenGL 3.1 or higher required (Intel HD series, NVIDIA GeForce 8000 series, AMD Radeon HD series or newer)
  • Storage: 2 GB available space

 

On Rusty Trails indir BENZER İÇERİKLER
On Rusty Trails indir YAPILAN YORUMLAR