Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
One Dog Story

One Dog Story İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

One Dog Story PC indir

One Dog Story 2017 Bir Köpek Hikayesi, RPG öğeleriyle ilgi çekici bir piksel macera oyunudur, saatlerce çengel alacağınız oyun ve iyi gelişmiş karakterler. Bekleyebilirsiniz:

Hardcore Patronları
Geniş Bir Çeşitli Mekanlar
Orijinal Oyunu Kararları
Oyun Dünyasıyla Tam Etkileşim
Farklı Silahlar ve Değişiklikler Birçok
Fantastik Sfx ve Arka Plan Müzik
Aranızdaki keskin gözlü için farklı sonlar, sırlar ve koleksiyonlar
Bir yeraltı laboratuvarında uyanırsın, korkunç bir kazadan sonra tekrar özgürsün. Kim olduğunuz veya oraya nasıl gittiğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok, ancak endişelenmeyin – yalnız değilsiniz. Oyun boyunca yolunuzu oynarken, garip yeraltı dünyasında yaşayan diğer canlıların her türlü anılarını birleştirmenize yardımcı olacaktır. Ancak dikkatini çekmeyin! Gerçeğin yolu da sinsi ve acımasız canavarlarla çevrili.

Yine de, çaresizden çok uzaktasın. Benzersiz deneyler, bulmaca çözme yeteneğinizden bahsetmiyorum, köpek akılınızı silah ve teçhizat kullanabileceğiniz noktaya genişletti. Patronlarla epik savaşlara hazır olun. Bu geniş oyun dünyasını ve onun birçok sırlarını ve gizemlerini keşfetmek için hazırlanın. Gerçekten bittiğiniz yere büyük ölçüde bağlıdır. Önümüzde zor kararlar alıyorsunuz ve sonuçları ile yaşamanız gerekecek. Hepimizin bildiği gibi, tüm bu sır bir günün ışığını görecektir. Acının ucunu izleyecek ve kendiniz ve bu korkutucu dünyayla ilgili gerçeği öğrenecek kadar cesur musunuz?

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/8/10
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core 2 Duo
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 320M+
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1750 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Any

One Dog Story İndir BENZER İÇERİKLER
One Dog Story İndir YAPILAN YORUMLAR