Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Onikira Demon Killer indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Onikira Demon Killer indir

Onikira Demon Killer indirDijital Ocağı Oyunları, Onikira, İrlanda merkezli indie tarafından geliştirilen: Katil müthiş bir yan kaydırma, feodal Japonya fantezi set 2B Hepsini Yen-up Şeytan. Yamazaki Jiro, yalnız samuray gibi, oyuncular yaşam arazi tüketen Japon yeraltı, Yomi, güçlerini engellemek için savaş.

Onikira: Katil genellikle Ninja Gaiden veya Bayonetta gibi geleneksel 3D beat-em’ups, bulunan karmaşık, derin mücadele mekaniği bir araya karıştırır ve klasik 2D platform oyun mekaniği ile birleştirir Demon. Onikira en anlamlı söndürme sistemi kendilerine en uygun hangi şekilde yapmaya oyuncular sağlar. Bazı oyuncular, ağır arbede karşılaştığında kaçınarak, diğerleri değişiyordu oyun tarzı tercih ederken, ağır silah ve püre düğmeleri ile ayak ayak gitmek için tercih edecektir. Toprağa, sonra üstlerinde onları Katana slaming kendinizi konumlandırmak hava, duvar atlama içine bir düşman başlatmayı deneyin. Havada sevk size kalmış düşmanları çekerken, naginata silah geçiş ve Naginata kaldırın ve hava çizgi havada ve ufalanan platformlar kapalı kalmak için hamle kullanın. Chasms veya ateşli çukurlar arasında, tüm düşmanları savuşturmuştu, platformlar arasında uğraşmak için kanca dışarı kırbaç.

Onikira: Killer yedi zorlu alanlar bulunuyor ve oyuncular dört yıkıcı silahları kullanarak, kırk uber-cool hamle ile kendilerini ifade edebilir Demon. Her seviye oyuncuların yeraltı geri sevk olmalı ve oyuncuların da iki mini-patronları ve iki epik mega patronlar bakmalıdır faul iblisler doludur. Her düzeyde mücadele karşılaşmalarda oyuncuyu yardımcı çevre yardımların tam sıkışmış. Bir binanın kapalı destek ayağı dilimleyin ve çöktüğünde gibi düşmanlarını ezmek izleyebilir veya sivri, çukurlar, ya da ölümcül hareketli nesneleri yoluna düşmanları fırlatmak için hamle kullanın. Üzüntü neden olduğu bilinen kendi kafasına bir binanın bırakarak gibi olsa dikkatli olun!

Eşsiz üst düzey mücadele – Onikira özel bir şey yapmak için dövüş sistemi içine 2D platform oyunu ögeleri karıştırır. Hareketli platformlar, duvar atlama, duvar çalışan ve filika tüm dinamik ve acil mücadele karşılaşmalar yapmak için hizmet vermektedir.

Yedi Alanları – anlatı yağmur sırılsıklam köyleri tahrip zengin şehirler, dağın yerleri ve bir patlayan volkan sahip son derece parlak ve muhteşem elle boyanmış seviyeleri üzerinde yaşanıyor.

Benzersiz silah ana – Her silah – kılıç, tetsubo, naginata veya kol bıçakları – hamle birlikte sinirli zaman büyük combo zincirleri neden olabilir birden unlockable hamle vardır. Combo zincirleri puan çarpanları doğrudan açın.

Duyarlı ve Dışavurumcu Savaş Sistemi – Oyuncular stratejik ve beceri tabanlı mücadele için ödüllendirilir. Oyun geliştiricileri tarafından açıkça dizayn edilmemiştir yeni Kombinasyonları oluşturmak için oynatıcıyı izin taşımak için hareket doğal olarak akar.

Soul Dükkanı – ruhlar Onikira para vardır. Sağlığınızı canlandırmak ve onları ticaret için bunları kullanın. Her seviye içinde belli noktalarda, oyuncu hayırsever ruhlar toplanan ruhlar için hamle ticaret yapacak Yomi içine uçurumları bulacaksınız.

Mücadelesi Arenas – oyuncuların tam mücadele ile ilgili zorluklar ve başarılar kazanmak için onların puanı ve beceri geliştirmek. Arenalar tamamen Steam’in online liderler entegre edilmiştir.

Belirli düşman türleri – kendi benzersiz güvenlik açıkları ile her düşman vurmak ve koşmak taktikleri en iyi yolu, hava oyun ya da canavarca bükülmüş yüksek rütbeli samuray, kullanılmasını teşvik kayan, sahip Mempo maske gibi, belirli bir dövüş stili vurgular Hayatta kalmak için.

  • OS: Windows Vista SP2/ Windows 7
  • Processor: Intel Core 2 Duo 1.8GHz or AMD Athlon X2 64 2GHz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 256 MB ATI HD3650, 256 MB nVidia 8800 GT, or Intel HD 3000 integrated graphics
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 2 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c-compatible sound card

 

Onikira Demon Killer indir BENZER İÇERİKLER
Onikira Demon Killer indir YAPILAN YORUMLAR