Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
order-of-battle-morning-sun-indir

Order of Battle Morning Sun indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Order of Battle Morning Sun indir

Order of Battle Morning Sun indir, Yaz 1937 yılında Japonya ve Çin arasındaki gerilimler açık savaş tırmanacak yenilendi: İkinci Çin-Japon savaşı başladı.

Savaş Sipariş: İngiltere’nin başarılı ücretsiz güncelleme Battle yayımlanmasından sonra Pasifik, İkinci Dünya Savaşı dönemi zalim ama en underrated çatışmaların birini kapsayan geri Pasifik Tiyatrosu geliyor.

Battle Düzeninde: Sabah Sun size toprak genişlemesi ve zengin Çinli kaynaklar için mücadele Japon güçler üzerinde kontrol altına almak. Çatışma yakında Şanghay Savaşı sırasında iki taraf arasında büyük bir all-out savaşa dönüşüyor. Çin kuvvetleri sayısal üstün olmakla birlikte, iç çatışma uğramış ve kötü modası geçmiş silahlar ile donatılmıştır. Öte yandan son zamanlarda modernize Japon Ordusu iyi eğitimli ve deneyimli, ama savaş o sürdükçe düşman çeşitli vesilelerle de inisiyatifi ele almak izin giderek overstretched hale getirilir …

Yeni birimler

Japon orduları gibi Ki-10, D1A ve A4N1, Soko Sagyō Ki flamethrower donanımlı mühendislik araç ve 89 orta tankları Tip olarak çift kanatlı savaşçılar ve bombardıman uçakları da dahil olmak üzere birçok yeni birimler ile takviye edilmiştir. Çin, Sovyet Polikarpov savaşçıları, Tupolev bombacılarının ve T-26 tankları kadar yapılmış çeşitli arsenal, Alman Panzer I’in, Sdkfz 221/222 zırhlı araçlar ve 37mm PaK silahlar, İtalyan L3 / 33 tankettes sonuçlanan yabancı silah fırsatlar dayayan İngiliz Gloster Gladyatörler ve daha birçok. Uluslar şimdi de çekili silahlar için Süvari birimleri ve At Ulaşıma erişebilirsiniz. Toplamda, yaklaşık 100 yeni birim türleri oyuna eklendi.

Senaryolar

Beiping-Tianjin
Operasyon Chahar
Şangay
Xuzhou
Lanfeng
Wuhan
Nanchang
Changsha
Güney Guangxi
Guandong Ofansif
Chongqing

Yeni özellikler

İnşaat Grubu ünitesi oyuncuların kendi seçtikleri yerle ilgili küçük bir pist inşa sağlar.
Atlar: Bu cesur ve sadık hayvanlar savaşta hayati bir rol oynamıştır ve şimdi Süvari birimleri ve At Ulaştırma parçası olarak oyuna dahil edilmiştir.
Yeni arazi tipleri: çamurlu Rice Fields ile Pulluk ve Çin Seddi boyunca mücadele.

  • OS: XP, Vista, 7, 8, 10
  • Processor: Pentium 4 or equivalent
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 Mb DirectX 9 video card with shader model 2.0
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 250 MB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

 

Order of Battle Morning Sun indir BENZER İÇERİKLER
Order of Battle Morning Sun indir YAPILAN YORUMLAR