Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Order of Battle World War II indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Order of Battle World War II indir

Order of Battle World War II indir Savaş sırası: İkinci Dünya Savaşı tüm strateji hayranları için taze hava nefes. Bu her oyun elemanı yükseltme ve oyuncuların yeni nesil için tarz yeniden başlatarak yeni bir seviyeye wargaming alan bir oyun. Bütün geleneksel bir ortam içinde ve deneyimli oyuncular için tanıdık unsurlarla Detaylı arazi, zengin animasyonlar ve kaygan bir arayüz, – Sipariş Battle: İkinci Dünya Savaşı gibi Panzer General gibi tüm zamanların klasikleri, ayak izlerini takip ediyor.

700’den fazla eşsiz görünümlü ve davranışlar birimlerinin bir seçim ile, oyuncular inşa edebilirsiniz ve WW2 sırasında operasyonların çeşitli tiyatrolarda yer alan kampanyalar boyunca ordu, filo ve hava kuvvetleri yönetmek. uzmanlık eşsiz bir sistem oyuncuların çeşitli grupların stratejileri farkını ve anlayışını yansıtan özel birimler, ikramiye ve yetenekleri ile güçlerini değiştirmenizi sağlar.

Generals, Pilotlar ve kaptanları arasında bölünmüş – – benzersiz bir Komutanları kümesi giderek kampanyalarda açılır. Bunlar komuta aralığında şey benzersiz ikramiye sağlamak için özel birimler eklenebilir. birim türleri ve taktikleri iyi kullanmak oyuncunun önceliği olmaya devam ederken, Komutanları akıllı kullanımı saldırgan bir operasyonda dengeyi veya sizin lehinize için gelgit açmak için savunma yeterli zamanı satın alabilirsiniz.

Savaş Düzeninde: İkinci Dünya Savaşı, eşsiz bir tedarik sistemi de doğrudan birimlerin muharebe etkinliğini etkileyen önemli bir faktör oynar. sağlam bir köprübaşı bina ve rakibinizin besleme hatlarını kırma, onun birimleri izole ve kuşatma manevraları yapmaktan işgal güçlerine engel olacak herhangi bir destek gemileri olmadan bir düşman adada iniş nihai bir zafer elde etmek için gerekli stratejileri vardır.

Hotseat veya Slitherine en PBEM ++ sunucu sistemi ile 4 oyunculu desteği kadar, sezgisel oyun senaryo editörü ekleyin ve sonsuz yeniden oynanabilirlik ile bir oyun var.

dayalı klasik dönüş, sezgisel arayüzü ve büyük bir derinliğe sahip altıgen tabanlı oyun.
Birim taşınmadan kaynaklanan ve çoklu senaryoları “what-if” ile dinamik kampanyalarda oynayın.
Ayrıntılı animasyonlar ve efektler ile zengin bir 3D dünya. Turn-tabanlı wargaming bu kadar güzel görünmemişti olmamıştı!
20 farklı Uzmanlık Banzai Charge, Bushido Kanunu ve hatta Manhattan Projesi de dahil olmak üzere her bir fraksiyonu için benzersiz bir his verir.
piyade, tank, gemi ve uçakların, benzersiz görseller ve animasyonlarla dahil her 700’den fazla farklı birim tipleri,
senin birimlere özgü komutanları takın onlara ek saldırgan ve savunmacı ikramiye vermek
devrimler ve encirclements sağlayan bir derin ama sezgisel besleme sistemi.
AI senaryolara karşı 4 oyunculu PBEM üzerinde ++ ve hotseat destekleyen son adam ayakta, teamplay ve kooperatif.
Bir ile geniş bir kullanıcı dostu oyun senaryosu editörü-gördüklerinizi-bir-sen ne olsun-tasarım.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 15 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: XP, Vista, 7, 8
  • Processor: Pentium 4 or equivalent
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 Mb DirectX 9 video card with shader model 2.0
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 1 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

 

Order of Battle World War II indir BENZER İÇERİKLER
Order of Battle World War II indir YAPILAN YORUMLAR