Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Out of the Park Baseball 17 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Out of the Park Baseball 17 FULL indir

Out of the Park Baseball 17 torrent indir 17 takım arasından bir beyzbol hayalini gerçekleştir. Geleceği sahibi veya sevdiğiniz gerçek dünya serisinin geçmişi yeniden yazmak için bir GM ve / veya alan yöneticisi ayakkabı içine adım. takımını istediğiniz şekilde oluşturun. beyzbol tarihinin neredeyse 150 yıl boyunca favori 2016 MLB takım veya yayılma ile yeni bir kariyere başlamak ve geçmişteki herhangi bir takımı çalıştırmak! Hatta kendi kurgusal beyzbol evreni kurmak veya diğer OOTP oyunculara karşı online liglerinde mücadele edebilir. OotP 17 olasılıklar sonsuzdur.

yepyeni 2016 MLB liste seti tüm çaylak ligler ve hatta gelecek taslak sınıflarına aşağı Gün MLB Kadroları yanı sıra tam bir ikinci lig sistemini açma tahmin içerecektir. Jake Arrieta, David Price, ve Johnny Cueto takımlarını ihtiyaç duydukları yunuslama artırır verebilir misiniz? Albert Pujols, Chris Davis ve Bryce Harper kez daha zafer için kendi kulüpleri güç yardımcı olacak? Kansas City Royals tekrarlayabilirsiniz veya Chicago Cubs nihayet tekrar World Series kazanacak? öğrenin ve zafer için favori MLB imtiyaz now!

Daha fazla hands-on yönetime dalın ve kurmayları yunuslama, takımınızın sıraları ayarlamak ve oyun stratejisi. Bir yüksek düzeyde lig nezaret veya zift ile oyun ya da zift ile her oyun, yönetme oyun oynamak olabilir. OotP oyuncular zamanla gerçekçi ilerleme. taslak üzerinden bir takım kurmak, ya da üst üzerinde koymak için büyük serbest ajanlar imzalaması!

OotP 17 Yeni Özellikler şunlardır:

Tüm yeni MLBPA lisans oyuncuları canlanıyor sağlar. Şimdiye kadar ilk kez, Park Beyzbol Out gerçek oyuncular otantik FaceGen görüntüler sunuyor. oyuncu yaşlanma, gerçek zamanlı duygu ve çoğu büyük leaguers için esnaf ve serbest ajansı göre otomatik üniforma ayarıyla, her zamankinden daha kulüp ile temasa daha konum.
çalış yapma oyuncu sembolleri hareketli yeni 3D animasyon ve büyük ölçüde geliştirilmiş otantik 3D büyük lig Sahaları henüz en güçlü oyun deneyimi sunar.
All-new Historical Exhibition modu tek bir oyun ya da birden fazla uzunlukları serisinin birbirlerine karşı 1901 yılından 2015’e kadar herhangi iki büyük lig takımları çukur sağlar. Ya da otomatik olarak ithal otantik Kadroları ile herhangi bir geçmiş World Series yendi kurdu. Farzedelim…?
100.000’den fazla gerçek oyuncular bir veritabanı ile 2015 1919 otantik tarihsel ikinci lig sistemleri görülmemiş düzeylere çiftlik sistemleri gezinmenizi sağlar.
Çok çekirdekli işlemciler için yeni bir destek Park Beyzbol 17 Out simülasyonları ve geçen sezon daha% 60’a kadar daha iyi hızlarda diğer görevler aracılığıyla krank anlamına gelir.
Otomatik olarak oluşturulan oyun recap başlıkları ve hikayeler oyunlar ve genel deneyim boyunca önemli olaylar hakkında rapor.
GM, bireysel olan daha kurnaz AI GM ve yöneticileri, kişisel yaklaşımlar Kadrosu-bina için akıllı, izcilik ve mali karşı karşıya gelecek.
Güzel, yeniden tasarlanan oyun arayüzü kendi beyzbol imparatorluk kurmak koltuk GMS ve yöneticileri için kolaylaştırır.
Ve çok daha fazlası, vb recoded izcilik, daha iyi AI, daha gerçekçi oyuncu geliştirme, tanımlanabilen ticaret ihtiyaçları gibi yeni özellikler düzinelerce sizi bekliyor!

Out of the Park Baseball 17 indir BENZER İÇERİKLER
Out of the Park Baseball 17 indir YAPILAN YORUMLAR