Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Overlord Fellowship of Evil indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Overlord Fellowship of Evil indir

Overlord Fellowship of Evil pc indir

Overlord Fellowship of Evil pc indir , serinin imzası kara mizah dolu karanlık ve çarpık Eylem RPG Kardeşliği: Overlord çarpık fantezi dünyasına adım atın. Ödüllü orijinal Overlord senarist Rhianna Pratchett tarafından kaleme alınan, Overlord: – karanlık sanatlar ölümsüz hizmetçileri, gerçek bir Overlord yokluğunda dirilen, tarafından istila bir dünyaya geri kötülüğü getirmek için Evil Kardeşliği dört Netherghūls sahip bir epik macera sunuyor yeni malın kuvvetler.

Yardım oyuncular bir kez daha aktör Marc İpek tarafından, daha önce olduğu gibi, yıkım onların tatlı kaotik marka salıvermeye hazır ve gnarl, onların bilge yaşlı usta tarafından yönetilen güçlü çılgın ve bazen moronic kölelerinin, dile getirdi bulunmaktadır.

Tek oyuncu yepyeni bir Overlord maceraya ya da yerel ve çevrimiçi tek ekran co-op üç arkadaşlarıyla yolculuğa çıkacaksınız. Eğlenceli mücadele ve bükülmüş fantezi hikayeleri ile dolu, Overlord: Evil Kardeşliği kötü olmak güzel bir Eylem RPG dalmak oyuncular davet, ancak kötü olması büyük değil.

Overlord aktif tüm bu yıkıcı, komedi bir şekilde iyidir yok, kötülüğün düzenlemesi olma eğlenmek için oyuncular teşvik tek dizi. Evil Kardeşliği, bu özünü yakalar ve dört yönlü, oyuncuların hatta birbirlerine açabilirsiniz kaotik co-op oyun ekler. Kötülük her zaman bazen sadece bir dürtmek biraz ihtiyacı … bir yolunu bulur.
Temel Özellikler
◾Series imza karanlık, yaramaz mizah ödüllü senarist Rhianna Pratchett kötülük, kaos, Minions ve iyi her şeyi yok etmek arzusuyla yanıp tutuşan bir bükülmüş ve komik masal ile geri dönüyor!

Senin kölelerinin geliştirin ◾! Onlar geri döndük! Bizim zalim yaratıkların döndürür. Savaşta kölelerinin çağırın ve yıkıcı teklif yapmak adanmış şeytanlar onları kurmak. “Master için!”

İhlal ◾. Smite. Yağma! Netherworld’a yolumuzu İş ve yukarıdaki dünyaya cehennemi yaşatabilecek! Eğlenceli ve tatmin edici mücadele ile kötü boyut 10s altında zayıf ezmek benzersiz yetenekleri ve sizden önce stand herkesi hakim melee saldırıları birleştirerek! Hisse ganimet ya Evil Denemeler gitmek isteyen ne kadar spoils- çalmak?

◾ Dört kez oyuncular, dört kez eğlenceli! Kötülük, yeni bir yüzü var. Peki, dört yüzler, aslında. Ama kim evilist giyer? Er, eviler? Sen karar ver! Benzersiz yetenekleri ile dört ayrı Netherghul karakterlerden herhangi Her birini seçin. Üzerinden birbirlerine bir takım olarak oynayın, ya da vidalı – kötülük asla kurallara göre oynar!

Overlord Fellowship of Evil indir YAPILAN YORUMLAR