Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
overwatch-heroes

Overwatch Pc 2016 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Overwatch pc 2016 torrent indir

Overwatch 2016 pc indir, Blizzard henüz onun yaklaşan takım tabanlı shooter monetising ek araçları tanıtacak henüz karar vermemiş Overwatch o başlattı sonra.

Ile yaptığı röportajda konuşan Eurogamer, oyun yönetmeni Jeff Kaplan, gidiyor oyun, tam fiyatlı başlık olarak yayımlanacak ve ücretsiz DLC sunacak nasıl istendi sonrası lansmanı finanse edilecektir.

“Biz uzaya ya da sonra ek para kazanma orada olacağım olsun tam kilitli değil,” Kaplan yanıtladı. “Biz lansmanı kendisi izlemek ve ne kadar başarılı görmek ve biz sonuna kadar ve onlar meşgul nasıl oyuncu tabanı ne tür görmek istiyorum çünkü bazıları” dedi.

Sürdüren Kaplan Blizzard şu anda oyun keyifli bir deneyim yapmak yerine kendi iş modeli düşünmeye odaklanmıştır söyledi.

“Şu anda, Overwatch bizim en büyük endişe, biz insanları paraya hangi kaç yolları hakkında değil, ama oyun gerçekten eğlenceli olduğunu ve biz oynamaktan hoşlanıyor gerçekten büyük bir seyirci olsun emin çizgisinde daha var birbirleri ile oyun. Oradan ne yapacağını anlamaya kolay. ”

7 Aralık günü, Blizzard ek haritalar ve kahramanlar oyunun ilk lansmanından sonra çıkacak duyurdu ve bunlar hiçbir ücret ödemeden sunulacaktır.

“Biz bu konuda düşünce ve oyuna eklemek için en iyi yolu karar [ücretli] DLC olarak ücretsiz içerik bunları yama ve vermemektir.”

Kasım ayında, stüdyo yanı sıra, duyurdu PC, Overwatch Xbox One ve PS4 geliyor olacaktır. Oyun free-to-play değil, birçok olurdu beklendiği gibi.

Blizzard ayrıca oyun PC ve konsollar üzerinde çapraz platform oyun sunuyoruz olmayacağını açıkladı nedeniyle bilgisayar oyuncu olabilir avantaj.

Overwatch Pc 2016 indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları