Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pathologic Classic HD indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Pathologic Classic HD pc indir

Pathologic Classic HD torrent  indir Orijinal Indie Cult Classic tamamen restore ve her zamankinden daha uyandıran döndürür.

Patolojik Klasik HD orijinal Cult Klasik Psikolojik First-Person Survival oyunu kesin Edition. Eski bir bozkırın uzak ulaşır, uğursuz çömelir garip bir kasabasında oyuncular ulaştırmaktadır gibi oyun benzersiz ve unutulmaz bir deneyim temsil eder. Bu kez küçük bir celep yerleşim oldu canavarca etrafında huddled mezbaha-ama yakınında değişti oldu kasaplık hakkında bir şeyler. Bu birkaç kuşak boyunca garip bir toplumsal yapı geliştirmiştir. Sessizce onun tuhaf yol boyunca devam olabilirdi, ama bilinmeyen ve kaçınılmaz ölümcül hastalığın ani bir salgın vatandaşları kırıp geçirdi. Dualar yardım etmedi. Bilim yardımcı olmadı. Yani, nihayet, onlar yardım için dışarıdan döndü: Üçü bir çare bulma umuduyla şehir girdiğiniz-bir açıklama ya da-başarısız. İlk yabancı yerel yetkililer tarafından atanan, acımasız bir araştırmacı idi. İkinci babasının korkunç miras arama kasabaya gelmiş ustaca bir cerrah gibi bir itibar kazanmak için yaptığı olağanüstü yeteneklere kullanılan bir ileri görüşlü Ripper. Üçüncü ve son yabancı mistik şifa yeteneklerine sahip yönünde söylentiler bir eksantrik kız; O kasabanın kurtuluş, onun yakın geçmişin dehşet bellek onu bezdiren sürekli korku için değildi olabilir.

Yüzeyde, Patolojik üç birini kontrol bir ilk kişi korku macera oyunu “kahramanlar”. Ancak, daha derin kazmak ve size duygusal ve psikolojik durumu etkileyecek bir deneyim bulabilirsiniz. Patolojik dünyasında size ahlak ve iyi işler ham umutsuzluk ve sonsuz ihtiyacı karşısında anlamsız olduğu durumlarda kendinizi bulacaksınız. Şehrin sakinleri konuşun ve başkasının acısını hafifletmek ya da görünmez ve amansız veba kendinizi korumak için değerli tıbbın her bit kaydetmek istiyorsanız kendiniz karar verin. Veba olarak korku miasma haline tanık kasaba üstesinden başlar.

Brand New in-house İngilizce script: Şimdiye kadar ilk kez, oyun daha önce bunu erişmesini uluslararası izleyicilere izin verilmeyen olan önemli bir sorun atmak oldu.
Brand New Voice kazaklar
Daha önce oyunun uluslararası sürümünden kesilmişti metin bir miktar artık restore edilmiş: Yeni içerik
Güncelleme dokular ve daha yüksek çözünürlükleri destekler.
Yeni görsel efektler.
Yeni Fan Yapımı Polonyalı çeviri Dahil: Jakub Derziak & Aldona Derdziak sıkı çalışma ve cömertlik sayesinde

Bir indie kült klasik.
Bir veba-basmış kasabasında 12 gün. Zaman çalışan ve çoğunlukla tükeniyor; Çok sayıda olaylar onları tanık ya da orada olup olmadığınızı, açılmak.
Taşlama ya da yineleyici görevler olmadan gerçek zamanlı oyun 70 + saat. Zaman geçtikçe, daha fazla şeyler katılmak ve olayların gidişatını değiştirmek için davet, olur.
3 benzersiz hikaye ile 3 oynanabilir karakter. Lisans, haruspex en ve Changeling’den araziler birbirine bağlı, ancak Trilemma her tarafı eşsiz etkinlikler, görevler, diyaloglar ve subplots üzerinden ayrı temsil edilmektedir.
Arsa eleştirmenlerce beğenilen ve sık sık oyunun yüksek noktası olarak kabul olduğunu. Sadece karakterler ve hiziplerin bir sürü tarafından temsil ölen kasaba-bu kadar yaklaşık bir ideolojik çatışmanın kaderi, ne yaşam, ölüm, kendi düşüncesi ile her biri hakkında değil ve mucizeler vardır.
Bir açık-dünya oyunu. Arsa seni kapmak için varken, kasaba hiçbir yapay sınırları vardır: Kendi hikayesini dışarı oyma, ilk günden itibaren onu keşfetmek için ücretsizdir.
Survival zor. Tam bir karın ve nezih bağışıklık bakımı Eğer sürekli durumuna bir göz tutmak ölüyor kasaba talepleri. Bu zor seçimler gerektirecektir.
, Takas, soymak iletişim veya çalmak. Kendi yararları ve sakıncaları ile çıplak ihtiyaçları, bunların her elde etmek için birçok yol vardır.
Karikatürize kötülük ya da kötü adamlar olmadan umutsuzluk ve umutsuzluk bir atmosfer. Süre hiçbir atlama korkutuyor veya basit çözümler aşırı olacaktır olduğunu. Sen zor yolu yapmak zorunda kalacaktır.

Pathologic Classic HD indir YAPILAN YORUMLAR