PeriAreion indir – Full

0
 

PeriAreion indir – Full Türkçe Yama
 

PeriAreion indir – Full
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PeriAreion indir – Full

PeriAreion indir – Full PeriAreion Yeni ve bağışlamayan bir sınır keşfedin. İnsanlığın ilk dayanak noktası olan başka bir gezegende uluslararası bir takım kurun. Rafine etmek ve kullanmak için Mars yüzeyinden hammadde çıkarın. Toz fırtınaları, kazalar ve hipoksiden kurtulun. Kendini tamamen sürdürülebilir kılın veya denemek için uğraşın.

PeriAreion, Mars’a en yakın yaklaşım için astronomik bir terimdir ve gerçek zamanlı strateji oyununu küçük bir simülasyon ve bilimle harmanlamayı amaçlar.
Temel Özellikler
Bazınızı Oluşturun
Kolonistlerinizin hayatta kalmasına yardımcı olmak için çeşitli modülleri kurun ve yükseltin. Her bir modül, sömürgecilerin katılmaları için benzersiz etkinlikler ve araştırma imkânı sağlar.
Mars’ı Keşfedin
Üç açılış sitesinden birini seçin: Tozlu Valles Marineris’de Candor Chasma, yayla ve ovalar sınırında Mawrth Vallis ve Mars’ın güney kutbuna yakın dondurulmuş Hellas Planitia. Her haritanın, hava durumu ve tehlikeleri farklıdır; bunun yanı sıra, gezinme ve kaynak konumu için zorluklar vardır. Aradığınız yer, ilgi, mineral, buz ve fotoğraf fırsatlarını bulun. Tüm arazi Mars’ta gerçek yerlerin uydu görüntülerinden oluşturulmuştur.
Araştırma Kolonisi Yükseltmeleri
71 olası yükseltme ile beş farklı ağaçta araştırma puanı harcayın. Bu, sürdürülebilirliğe giden yolunuzu belirleyen ve oyunu nasıl kazanacağınızı değiştiren üç farklı koloni uzmanlığı içerir.
Mars Hakkında Öğren
PeriAreipedia’da Mars ile ilgili en son araştırma ve bilim içeren makalelerin kilidini açın. Görevleri tamamlamak, modülleri oluşturmak ve araştırma yapmak için yeni makaleler edinin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
   

PeriAreion indir – Full
   

PeriAreion indir – Full Full crack İndir
   

PeriAreion indir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
1.739
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!