Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Phantasmal Survival Horror Roguelike

Phantasmal indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Phantasmal pc indir

Karanlığın dibine vuracağınız korku oyunlarından. Hayatta kalma korku oyunudur. 90’lı yılların başlarında yıkılmasından önce tehlikeli, halsiz Kowloon Suriçi olarak, uhrevî dehşeti gizlenen karşı karşıya gerekir.

Sen kırılgandır. Sadece fiziksel, ama zihinsel hem de. grotesk yaratıklar senin çok aklı zorlayacak ve zihninizi kaybetme ölümden beter bir kader olabilir!

oran size karşı dik yığılmış, ancak sırf kurnaz yoluyla hakim olabilir. Sen, dikkatli kaynak temizlemek geçmişte gizlice ve düşman dikkatini gerekir. Eğer yakalanırlarsa, geri mücadele edebilirsiniz, ama çok uzun süre yaşamak için beklemeyin.

Çevre dikkatle Brian Bell, Riddick, Pi, Halka 2 Life dahil olmak üzere birçok Hollywood filmleri, eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanan aydınlatma kurşun başkası tarafından hazırlanmış edilmiştir.

Temel Özellikler:
Fear bilinmiyor: Her köhne, iğrenç oda ve koridor benzersiz oluşturulur – önümüzdeki geliyor ne biliyorsun asla gibi anksiyete savaş!

Insane Do not Go: artık gerçeklik ve yanılsama arasındaki farkı söyleyebilir kadar korkunç yaratıklar karşısında ve boğucu karanlıkta pusudalar aklı aşındırmak olacak!

Softly Sırtı: Her size son olabilir var kavga. geçmişte gizlice ve mümkün olduğunca düşmanlarınızı dikkatini dağıtmak.

Işık, bir Ally ve düşman Hem: beka için her varlık bir bedeli vardır. Eğer aklı geri onları gerekir, ancak görülme riskine edeceğiz – akıllıca ışık kaynağı kullanın!

Survive temizlemek: havai fişek ve işaret fişekleri ahşap panoları ve metal borular yoluyla: kullanabileceğiniz herhangi bir şey için bir ortam scrounge. Silahlar nadirdir, ancak bulursanız bir yapmak gürültü her biraz daha yaratıklar çekmek ve sonunda çok daha kötü olacağını unutmayın!

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 11 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Phantasmal indir BENZER İÇERİKLER
Phantasmal indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları