Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pillars of Eternity The White March Part II indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Pillars of Eternity The White March Part II indir

Pillars of Eternity The White March Part II indirPillars of Eternity The White March Part II eleştirmenlerce beğenilen RPG, Eternity Pillars büyük genişleme paketi sonuç budur. dondurulmuş kuzeye dönersek, parti Eora tanrıları hakkında ek sırlarını öğreneceksiniz onlar yepyeni içeriği ile macera. Yeni bir arkadaşı yardımıyla, parti zorlu yeni düşman ve patronların karşı karşıya gelecek.
Ana Özellikler:
Climactic Sonuç: Bölüm II Sonsuzluğun Pillars dünyasına yeni bir içerik zenginliği ekleyerek, Beyaz Mart hikaye bir iklim sonuca sunmaktadır.
Daha yüksek Karakter Seviyeleri: İki yeni karakter seviyeleri 14 ila 16 düzeyinde kapağı yükselterek oyuna yeni ve benzersiz yetenekleri onlarca ekleyerek dahil edilmiştir.
Story Modu: Sonsuzluğun Pillars zengin ve derin bir hikaye yaşamak isterdim insanlar için, Story Mode oyuncuları daha hızlı mücadeleler yoluyla elde etmenizi sağlar.
Azabı İyileştirmeler: Oyuncunun kalesi zengin hikayeleri ve mevcut yeni zorluklar, özel ödülleri vermek eklemek için güncellendi.
Yeni Barbar Companion: Maneha Barbar başlamasıyla, Sonsuzluğun Pillars 11 sınıfları artık kendi kişilikleri ve görevler ile benzersiz onları temsil eden arkadaşı, her vardır.
Genişletilmiş Beceri Kullanım Alanları: Her iki Atletizm ve Survival becerileri playstyle uyarlanmış benzersiz karakterleri yapımında büyük seçimler için izin daha zorlayıcı olması güncellendi.
Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü: karakter eylem çubuğu mücadele sırasında daha iyi geribildirim var, daha modern hale getirilmiştir ve karakterlerin istatistikleri daha kapsamlı bir arıza var.
Nakavt Yaralanmaları: İsteğe bağlı zorluk özelliği şimdi var

  • OS: Windows Vista 64-bit or newer
  • Processor: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: ATI Radeon HD 4850 or NVIDIA GeForce 9600 GT
  • Storage: 14 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

 

Pillars of Eternity The White March Part II indir BENZER İÇERİKLER
Pillars of Eternity The White March Part II indir YAPILAN YORUMLAR