Pixel Privateers İndir – Full

0
  

Pixel Privateers İndir – Full Türkçe Yama
 

Pixel Privateers İndir – Full
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pixel Privateers İndir – Full

Pixel Privateers İndir – Full Pixel Privateers, derin ve dikkat çekici bir alan araştırması RPG kapsamında kullanıcıya kişiselleştirilebilir bir tecrübe ve sağlam çok oyunculuya odaklanarak, oyunculara her tür ve beceri düzeyinde hitap edecek gerçek anlamda erişilebilir bir deneyim sunmayı amaçlıyor.
Pixel Privateers Oyun İndirme Ayrıntıları
Keşfedilecek Büyük Evren
Geminize evren üzerinden gidin ve belirlediğiniz herhangi bir gezegende karaya çıkın! Bununla beraber, savaşan hiziplerden, kanlı yaralılara ve daha çoğu şahsa, çoğu tehlike beklemektedir.
Gerçek Taktik, Kadro Tabanlı Muharebe
Takımınızı taktik modda ayrı ayrı kontrol edin – siparişler verin ve onları gerçekleştirin – veya takımınızı tek bir kişi olarak kontrol edin – hepsini birden yönlendirin!
Erişilebilir Oyun
Zorluk ayarları bir dizi oyun daha rahat bir biçimde zevk sağlayacak – veya ölümü son derece kalıcı Hardcore Modunda kendinizi zorla!
Hikaye ve Faksiyonlar
Çeşitli hiziplerin tarihini ve evrendeki yerlerini öğrenin ve entrikanın bir parçası haline gelin. bağlılıkların nerede yatıyor? Hangi bölümünü oynayacaksın? Hikayenin nasıl oluştuğunu görün!
Derin Beceri ve Teknik Ağaçlar
Bilginizi geliştirin ve fethetin: Uzaylı eserler araştırırken müthiş yeni beceriler, yetenekler ve teknolojiler kazanın. İstatistiklerini arttırarak ve daha iyi vites toplama yoluyla bireysel mürettebat üyelerini eğitin ve ilerleyin!
Etkileşimli Gemi
Bu maceradan bıktık mı? Geminizi inşa etmeye ve keşfetmeye biraz zaman ayırın! Belki de sizi tahta barında kendi başına takılabilir – sizi eğlendirmek için bir grupla beraber!
Epik Loot!
Seni bir iktidar merkezi yapacak müthiş dişli almaya orada çok var! İhtiyacınız olmayan eşyaları, Mürettebatınızı geliştirmek için çeşitli yollarla geçirebileceğiniz Matter’e ayırın.
Post Lansman İçeriği
Piyasaya çıkış sonrasında Pixel Privateers‘a bedava içerik genişletme planlıyoruz. Sadece fikirlerimizi değil, bunun yanı sıra Topluluğun tavsiyelerini de içine alan bir biçimde, Erginleri uzun zamandır aktif olarak desteklemeyi dört gözle bekliyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Pixel Privateers İndir – Full
 

Pixel Privateers İndir – Full Full crack İndir
       

Pixel Privateers İndir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
390
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!