Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
plague-inc-evolved-2016

Plague Inc Evolved indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Plague Inc Evolved indir

Plague Inc Evolved torrent indir, Plague Inc: Evolved strateji ve korkutucu derecede gerçekçi bir simülasyondur. Patojenlerin “İlk Hasta”ya bulaştı – şimdi ölümcül bir global Salgını yayarken, insanoğlunun kendisini savunmak için yaptıklarına adapte olmalı ve insanlık tarihini sona erdirmelisin.

Plague Inc. o kadar gerçekçi ki, CDC bile geliştiricinin gelip oyundaki hastalık bulaşma modellerini anlatmasını istedi!

Şimdiye dek 65 milyondan fazla insan Plague Inc. tarafından hasta edildi. Şimdi, Plague Inc: Evolved orijinal beğeni toplamış oynanışını PC için çok oyunculu oynanış, kullanıcı üretimi içerik desteği, daha iyi grafikler ve daha fazla yeni özelliklerle birleştiriyor.

10 Farklı Hastalık Türü – Tüm patojenlerde ustalaş; bakterilerden biyo silahlara ve zihin kontrol eden zombilere kadar olası tüm şekillerde insanlığın sonunu getir – ama unutma farklı hastalıklar çok farklı yaklaşımlar gerektirecektir.
20 Özel Senaryo – Stratejini adapte et; senaryolar pandemik için daha değişik mücadeleler yaratıyor – yeni bir Domuz Gribi suşunu nasıl idare edeceksin ya da Buzul Çağındaki bir dünyayı nasıl hasta edeceksin?
Hiper Gerçekçi Dünya – Gerçek dünyada strateji kur; gelişmiş AI ve gerçek dünya verilerinin kullanımı Plague Inc: Evolved’u otantik bir dünyanın sonunu getirme simülasyonu yapıyor. Hatta CDC bile seviyor!
Rekabetçi – Dünya aynı anda iki bulaşıcı hastalığa yakalandığı için yeterince şanssız ama rakibine karşı genetik üstünlük savaşını nasıl kazanacaksın? Oyuncular yeni evrimler, yetenekler ve genler elde ederek rakiplerini yok etmede ve global kontrolü ele geçirmede yardım alıyor!
Ortak Mod – İki farklı hastalık bir araya gelip dünyaya bulaşmaya ve onu yok etmeye çalışıyor ancak İnsanlığın buna karşı koymak için yeni numaraları var! Partnerinle yakın çalış ve yepyeni genleri, özellikleri ve stratejileri kullanarak yok edilmeden önce dünyanın her yerindeki tedavi laboratuvarlarını ez.
Bulaşıcı İçerik Üreticisi – Laboratuvara git ve kendi senaryolarını yarat – yeni hastalık türleri, dünyalar ve oyun içi etkinlikler oluştur. Sofistike araçlar kullanıcı üretimi içerikleri destekliyor. En ölümcül fikirlerini hayata geçir ve onları Steam Workshop’ta paylaş. Şimdiden paylaşılmış 10.000 farklı senaryo hazır – her zaman bulaştırılacak yeni bir şeyler var!
Muhteşem Grafikler – Tam 3B modeller sizi hastalığa hiç olmadığı kadar yaklaştıracak, şehir kameraları insanların çektikleri zorlukları sokak seviyesinde gösterecek ve vücut tarayıcıları mutasyonların tüm etkilerini organ organ belirtecek.
Ölümcül Veri – İstatistikler ve grafiklerle inekleşin; hastalık ve ölüm oranlarını gözetleyin, hükümet tepkisini ve tedavi çabalarını takip edin ardından hastalığın başarısını (ya da başarısızlığını) tam oyun tekrarlarında inceleyin.
Ve çok daha fazlası… – Hız koşuları, Mega-Vahşi zorluk ve genetik modifikasyon… Ayrıca gelecekte bir sürü yeni hastalık türü ve senaryo güncellemeleri (ücretsiz!).

Çıkış Tarihi: 18 Şub 2016
MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: Integrated Graphics (512MB)
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Unsupported video chipsets: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8
İşlemci: 3.0GHz i5 Dual Core or equivalent
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 Radeon HD 3600 (1GB)
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Unsupported video chipsets: Intel HD

Plague Inc Evolved indir BENZER İÇERİKLER
Plague Inc Evolved indir YAPILAN YORUMLAR