Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Planet Explorers indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Planet Explorers full indir

Planet Explorers torrent indir Şimdi hayatta kalanlar yeni bir ev inşa etmek zorunda Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO, Simülasyon nihayetinde, oluşturmak mücadele ve inşa toplamak, kaşif gerekir.
OYUN MODLARI

Planet Kaşifler tek ve çok oyunculu modu sunuyor.

tek oyuncu 3 farklı seçimler vardır

Story Mode – Story modunda ana et ve oyunun kemikleri, bu NPC, misyonları, koloni bina, tarım, eğitim, diplomasi sunan aksiyon-macera-rpg-biraz-4X segmenti ve tabii ki, bir hikayesi olduğunu uymanız veya göz ardı edebilirsiniz. Bu hikaye pek çok benzersiz karakter, manzara, biyomların, konumları ile bir 17X8km dünya haritası özellikleri ve potansiyel düşman 140 türleri üzerinde. biz gerçekte treyler çok eylem odaklı bir oyun gibi görünüyor yaptık olsa da, oyuncular sadece bir çiftlik bitki olarak, çok kavga tercih bazı yemek yapmak, canlı kolonistler tutmak, hissedebilir yabancılar ile pazarlık yapabilirsiniz ve yerel yaşam formlarından çevre savunmak. Hala sonunda biten varabilir. Ve evet, bir bitiş yoktur. Hikaye modu aynı zamanda diğer oyuncularla kümes bulunmaktadır.

Macera Modu – Bu mod tohumdan üretilen bir usul harita dayanmaktadır. Bir 40X40 kilometrelik haritası geliyor. Oyuncular, rasgele misyon, yenilgi patronlar tamamlayan zindan dalış ve farklı manzaralar keşfetmek mümkün olacak. Bu mod, aynı zamanda hayatta kalma ve karşı sahiptir.

Mode Yap – Bu modda, hiçbir düşman ve yapı malzemesi sonsuz miktarda vardır. Aynı zamanda şu anda bir 40X40km haritası geliyor. Oyuncular Creations Düzenleyicisi’nde her şey dahil, bu modda istediğini inşa etmek mümkün olacak. Eğer inşa şeyi test etmek için mükemmel bir test alanı olarak düşünün. Ya da … hiç sinir bozucu uzaylılar endişesi olmadan bahçe oluşturmak için yerdir.

Multiplayer Yerel Alan Ağı ve oyuncu sunucuları ev sahipliği sağlar. Biz de lobide birçok resmi sunucuları var.

Coop – Coop Bu oldukça fazla bir açık dünya sanal olduğunu vb macera modu, hikaye modu, modu kurmak gibi birçok seçimleri, geliyor.

Karşı – Bu mod en fazla 16 oyuncu ekipleri başka bir takım 16 oyunculara karşı savaşmak için. Biz bu modda tam arazi değiştirilmesine izin verir. Onlar öldürür, inşa nesneleri dayalı belli bir noktaya seviyesine ulaşması halinde bir takım kazanır noktası tabanlı sistem, kaynaklar mayınlı, vb var

OYUN ÖZELLİKLERİ

hikayesi 30+ saat
Coop hikayesi
düşman 140 + türleri
40+ benzersiz ana hat NPC
kazmak mümkün
yapabileceksiniz
çiftlik bitki mümkün
koloni kurmak mümkün
takipçileri olması mümkün
Yaratılış Editör araçlar, silahlar, nesneler, VTOLs, tekneler, zırh oluşturmak ve daha
Gerçekçi ay döngüleri ile Gündüz / gece döngüsü
hava sistemi
mineral tiplerinde 15 + türleri
200+ benzersiz öğeleri
kaynak tarayıcı
Gerçek Zamanlı AI pathfinding
Multiplayer KOOP
Multiplayer VS
Gerçek Zamanlı su fiziği
Çoklu patron türleri
Öykü Düzenleyici
AI robot takipçisi
Uzaylılarla Müzakere
Uzaylılarla Savaş

Planet Explorers indir BENZER İÇERİKLER
Planet Explorers indir YAPILAN YORUMLAR