Planetary Annihilation TITANS indir

0
 

Planetary Annihilation TITANS indir Türkçe Yama
 

Planetary Annihilation TITANS indir
 

Planetary Annihilation TITANS pc indir

Planetary Annihilation TITANS pc indir

Planetary Annihilation TITANS torrent oyun indir

RTS SADECE BÜYÜK VAR

TITANS taban oyunu içerir ve yeni özellikleri ton ekler zaten büyük ölçekli RTS Planet Annihilation için büyük stand-alone genişleme:

5 büyük Titan sınıf süper birimler ile düşmanları harap gibi dünyayı sarsan Atlas bot ve yıldırım wielding Zeus zeplin gibi!

Böyle çok yönlü hover Tanklar olarak 16 yeni birimlerle stratejik bir cephanelik genişletin, yılmaz Orbital Savaş Gemileri ve obur Nanobot Swarms!

Tek ve çok oyunculu hem de mevcut multi-level arazi özelliği yeni gezegenler ile oyununuzu yükseltin. Daha sonra AI çatışma ve multiplayer için yeni Bounty Modu seçeneği ile bir sonraki seviyeye oyun almak, yeni bir aerodinamik öğretici tecrübesi ile hızlı hız Kalk,
Eğer Planet Annihilation hakkında sevilen her şeyi dahil:

Epic Ölçek – kara, deniz, hava, ve hatta yörüngede birden gezegenler arasında binlerce numaraları ile komut orduları.
Epic Single-Player – Galaktik Savaşı procedurally oluşturulan içerik ile dolu dinamik bir galakside mücadele oyuncular var, geleneksel gerçek zamanlı strateji kampanyalarına bir oyundur. Her playthrough farklıdır.
Epic Multiplayer – masif for-all-özgür ve takım tabanlı maçlarda en fazla on arkadaş (ya da düşman) ile oynayın. Ya da, 1v1 sırada oyun merdiveni yarışacak.
Smash Gezegenler – dev lazerler, asteroit çarpışmaları ve yeni gezegen yarma Ragnarok Titan ile tüm gezegenleri yok ederek oyun sonu!
Gelişmiş Komuta ve Kontrol – oluşturabilir ve bir kerede birden fazla gezegenlerde birden fazla cephede arasında kolaylıkla büyük orduları ve üretim hatları yönetmek için izin, sezgisel kontroller ve özellikleri ile orduları otomatikleştirin!
Anında Replays – gerçek zamanlı olarak görüntüle-maç kayıtları Maçlar sürerken. Ne zaman herhangi bir noktaya bir oyun sarma ile döndü bir savaş görün ve sizin lehinize geri çevirmek From Here Çal kullanın.

* Çevrimdışı oynamak için Minimum Sistem Gereksinimleri karşılamak gerekir

   

Planetary Annihilation TITANS indir
   

Planetary Annihilation TITANS indir Full crack İndir
   

Planetary Annihilation TITANS indir MultiPlayer Yaması İndir
 
2.399
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!