Pneuma Breath of Life indir

0
 

Pneuma Breath of Life indir Türkçe Yama
 

Pneuma Breath of Life indir
 

Pneuma Breath of Life-

Pneuma Breath of Life-Yaşam Nefesi: Pneuma nedir?

Pneuma: Yaşam Nefesi büyüleyici bir birinci şahıs bilinmez Unreal Engine 4 Pneuma huşu duygusu ve içinden her bulmacayı ve ilerlemeyi çözmek için amansız bir azimle oyuncular sağlar gücünü kullanarak bir görsel çarpıcı dünyada test oyuncuların kafasında koyarak olmanın temel doğasını keşfetmek kendini keşfetme bir rivayet hikaye. Bu oyuncuların kutunun dışında düşünmek ve onlar gerçeklik olarak bildiklerini ötesine keşfetmek zorlamak için tasarlanmış 2015 yılı ilk kişi bilinmez.

Bir tanrı, ‘Pneuma’ gibi oynayın ve o keşfetmek ve onun şaşırtıcı dünyasını geçen bir yolculuğa götürür iken yaptığı komik kendine takıntılı iç monolog dinle. Başarılı olmak için algı, gözlem ve yanal düşünme becerileri gerektiren çevre sorunlarına bir dizi beyin ve ilerlemeyi Rack. Asansör köprüler, platformlar döndürmek ve tüm zihin gücü ile tüm binalar taşıyın. Bu oyun size algılarlar ve durumları analiz nasıl olduğunu, bir kontrolör ile beceri ilgili değil.

Pneuma gerçekliğin doğasını tasarlar ve Yaşam Breath ontolojik gizemini keşfetmek olarak bu heyecan verici yeni bir first person bilinmez kendi sınırlarına beyin itin.

Temel Özellikler
Detaylara algı, gözlem ve dikkat dayalı benzersiz yanal düşünme bulmaca işleyin.
Pneuma hikayesi dalmış ol ve o gerçekliğin doğası ile güreş olarak evrenin oluşumunu tanık oluyoruz. Pneuma hikayesi sadece video oyunları interaktif aracılığıyla söylenebilir biridir.
Çevrenizdeki yapıları bir dünyanın içinde Unreal Engine 4’ün gücünü ve fiziksel tabanlı render açığa.

Neden Greenlight Steam?

Biz bizim kavram odasında doğduğundan beri konsolları yanında Steam Pneuma serbest amaçlayan oldum. Pneuma kendini keşif karmaşık ve derin hikaye oyun içinde giderek artan zor yanal düşünme bulmacalar ile itmek gibi Pneuma sesler bizim ödüllü seslendirme sanatçısı Jay Britton aracılığıyla anlattı söyler. Pneuma hikayesi sadece video oyunları interaktif aracılığıyla söylenebilir biridir.

Zor bulmacalar ve hikayenin Bu kombinasyon, her zaman PC oyun seyirciler için mükemmel bir uyum olmuştur ve biz sizinle bu yolculuğa paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

PC Oyuncular Exclusive – Sanal Gerçeklik Destek:

PC oyuncuları Oculus Rift gücüyle özel bir sanal gerçeklik modunda Pneuma benzersiz bulmaca deneyimi mümkün olacak. Pneuma içinde oyun mekaniği sizin gözlem becerilerini etrafında döner. Aslında fiziksel olarak görme ve zihin gücü ile kombine bulmacaları çözmek için ve kontrol nesneleri bakmak için başınızı hareket edememek biz Oculus Rift kullanıcıların yaşamaya ihtiyaç hissediyorum bir şeydir. Pneuma sürükleyici bir hikaye ile zorlu ve zihin bükme şaşırtıcı oyun ve sanal gerçeklik sadece bu deneyimi için ekler.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?
Biz Greenlight burada bizim kampanya boyunca düzenli duyurular gönderme olacak ama aynı zamanda Pneuma tüm son bilgileri almak için sosyal medya sayfaları üzerinden Deco Digital ve ekibi takip edebilirsiniz: Yaşam Nefesi!

   

Pneuma Breath of Life indir
   

Pneuma Breath of Life indir Full crack İndir
   

Pneuma Breath of Life indir MultiPlayer Yaması İndir
 
4.674
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Pneuma Breath of Life indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,71 GB

Crack: CODEX

Tarih: 18-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
The Free Ones İndir
2.454 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!