Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pool Nation FX indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Pool Nation FX pc indir

Pool Nation FX indir, Pool Nation FX pc indir, Pool Nation FX torrent indir, inanılmaz bir fizik motoru ile bir görsel çarpıcı havuz Simülasyon olduğunu. Bir yandan Havuz Milleti FX ciddi bir Sim ise, sen senin kural setleri özelleştirmek ve gerçekçi bir havuz on deneyim veya çevrimdışı için Pool yolunuzu oynayabilirsiniz. Eğer havada nesneleri askıya onları ateşe ve imkansız Trickshots oluşturmanızı sağlar – Öte yandan, bizim hile çekim modu ile daha rahat bir deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer çevrimdışı havuz kariyeri boyunca ilerlemek ve dahil olmak üzere tüm yeni modlar tanıtımıyla çevrimiçi dışarı savaş olarak oyun para kazanın; Nakit, Ligler, Trickshot Zorluklar ve Snooker Kariyer için oynayın. Havuz Milleti FX sadece bir havuz oyunu çok daha fazladır. Bu nihai bilardo oyunu var.

Özellikler sadece bazı Peak at Sneak:

8 Ball İngiltere Reds ve Yellows
8 Ball ABD, 9 top, 3 top, Golf, Dönme, Hız, Katil ve daha fazlası …
Senin kurallarını özelleştirin havuzumuzda havuz oynamak istediğiniz şekilde oynamak için ayarlar
Snooker Online – Offline ve YENİ Snooker kariyer
Tüm yeni online sistem – sıfırdan yeniden yazıldı
Eğer 6 yerleri ile, bizim tüm yeni kariyer modu yoluyla ilerleme olarak Para Kazanmak, 6 eleme her aşamasında maçları kazanmak için beceri ile oynamak gerekir
Tur, Dayanıklılık ve Karşı dahil çevrimdışı modlarda zorluk AI düzeyleri değişen
Tüm NEW Online modu ‘Nakit için oynayın’ oyunculara para kazanmak için bir şans verir rekabetçi mod, daha fazla oyun oynadı, daha yüksek oyuncu seviyesi, daha fazla para potansiyel kilidini açabilir
Çevrimiçi Friendlies alanda kolayca arkadaşlarınızla maç oluşturmak için
Şık yeni bir renk seçicinin ile tabloları özelleştirin
Trickshots ve trickshot zorluklar, tüm eksen üzerinde nesneleri döndürmek ve havaya kaldırın !! Yeni bir boyuta Trickshots Taking …
Çevrimiçi Ligler, turnuvalar ve daha çok yakında!
Tablolar çeşitli YENİ yerleri her konumda içinde oynamak için
Tüm NEW Günlük zorluklar

** Nakit / Para oyunu para bir oyun para birimi çıkartmalar, ipuçları, yerleri vb sadece satın oyunda toplanan kilidini olduğunu.
* Bu oyun oyun alışveriş yapmadan oynamak indirin. Alımları senin oyun deneyimini geliştirmek olabilir mevcuttur, ancak oyunu tamamlamak için gerekli değildir oyun Opsiyonel DLC bunu isteyenler için oyunun tüm unlockable varlıklarını indirirken zaman kazanmak için yaratılmıştır.

Ve gelecek daha fazlası var … Havuz Milleti Kupası kayıt, Ligler, paylaşmak, meydan rekabet ve özel Trickshot Editör içinde epik Trickshots oluşturmak, canlı maçları sorunsuz Online Oyna, eşsiz bir kural ayarlamak özelleştirme aracı keşfetme ve yeniden keşfetmek Bu çok sevilen spor.

Sizin için sizinle birlikte geliştirilen – Havuz Milleti FX kusursuzca Hiç oynayacak dijital havuzun en güzel örnek sonuçlanan imkansız olan gerçekliği karıştırır.

NOT:Oyunu başlatırken Sorunu çözmek için
Pool Nation FX\PoolNationFX\Binaries\Win64\SmartSteamEmu EKLENTİLER KLASÖRÜNÜ SİLİNİZ

Pool Nation FX indir BENZER İÇERİKLER
Pool Nation FX indir YAPILAN YORUMLAR