Prey İndir

0
  

Prey İndir Türkçe Yama
 

Prey İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Prey PC 2017 indir

Prey 2017‘de, 2032’de ayın etrafında dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanıyorsunuz. İnsanlığın sonsuza dek değişime uğradığı anlamına gelen bir deneyin ana konusu sensin – ama işler çok yanlış gitti. Uzay istasyonu düşman yabancılar tarafından işgal edildi ve şimdi avlanıyorsunuz. Talos I ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını keşfederken, istasyonda bulunan aletleri – zekalarını, silahlarını ve zihin-bükme becerilerini kullanarak hayatta kalmalısınız. Talos I ve herkesin elindeki savaşın kaderi.
Özellikler
Bilimkurgu Gerilim
Hiçbir şey Talos I’de göründüğü gibi değil. Morgan Yu olarak geride bıraktığınız ipuçlarını kendiniz çözmeye ve geçmişinizle ilgili gerçeği keşfe çıkmaya hazırlanın. TranStar’ın planlarında ne gibi bir rol oynayacaksınız ve istasyonu perişan eden gizemli tehlike mi var?
Tekil Ayarlar
Ay’ın yörüngesinde, Talos I uzay istasyonu özel alan girişiminin yüksekliğini simgeliyor. 1960’ların kurumsal lüksünü yansıtacak şekilde tasarlanmış, sayısız sırları gizlemek için yapılmış birbirine bağlı, doğrusal olmayan yolları gezen cömert bir el sanatını keşfedin.
Düşünülemez Tehdit
Talos I’i sarst eden gölgeli uzaylı varlığı, avını yok etme konusunda eğilen canlı bir ekolojidir. Bu uğursuz avcıların ölümcül saldırısını sona erdirmek, istasyonda kalan en son kurtulanlardan biridir.
Oyna Yolu
Belirli bir güç birleşimi geliştirmek ve eşsiz becerilerinizi yükseltmek için yabancı yetenek kazanın. Yolda tehlikeli engellerin üstesinden gelmek için istasyonda bulunan planlar, araç gereçler ve araçlar ile giderek daha kullanışlı nesneler hazırlayın. Zekan ve doğaçlama becerinizle benzeri görülmemiş tehditleri yaşamaya devam edin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Prey İndir
 

Prey İndir Full crack İndir
       

Prey İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
2.513
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Prey İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Korku Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 25.51 GB

Crack: CPY

Tarih: 15-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!