Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Prison Architect Pc Full indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Prison Architect Pc Full indir

Prison Architect Pc Full indir, Pc oyunları 2016 Simülasyon – Strateji tarzında Yapı ve A Maksimum Güvenlik Prison yönetin.

Yapı ve Yüksek Güvenlik Prison yönetmek. Güneş atmalarını gibi saat geçiyor başlar kırsal güzel yama üzerinde sabah erken ışınları var. Üzerinde çatlak ve sarı otobüse gelecekteki cezaevine trundling maksimum güvenlik mahkumların iş yeri gözaltına bir tutma hücresini inşa etmek lazım. Senin işçiler son tuğlayı yatarken onlar sonraki tutuklu alımı için oda yapabilirsiniz böylece ilk uygun hücre bloğu başlamak gerekir gibi onları dinlensin için bir an yok. Hepsi yorgun başımızı koymak için bir yer var sonra gerçekten eğlenceli başlayabilirsiniz.

Sen oh revir bir kantin ve bekçi odası, gerekir, ve bir tuvalet çekül unutmayın, yoksa işler dağınık alacak, ama ne bir egzersiz alanı hakkında? Ya da hücre hapsi hücreleri? Ya da bir yürütme odası?

Dungeon Keeper, Cüce Kalesi ve Tema Hastanesi tarafından ve iç geçirdi zaman sahip 1 milyondan fazla oyuncu ile ilham, Cezaevi Mimar Dünyanın en iyi kilit-em-up olduğunu.

Hikaye modu

Cezaevi Mimar Edward, tutku bir suç işlediği için elektrikli sandalyeye bakan bir adamın hikayesi ile açılır. Bu, farklı karakterler ve hapishane hayatının yönlerine odaklanan dört ek bölümden izledi. Mafya Dons güç çılgın senatörlere, Cezaevi Mimar hepsini var! Hayat bu karakterleri getirmek için, Introversion yolsuzluk ve modern hapishane sanayi kompleksi zemininde belirlenen insan sefalet büyüleyici bir masal üreten, ödüllü profesyonel bir yazar Chris Hastings ile takım.

Kaçış Modu

Senin Supermax bitirdi? Her koridor ve elini dışarı yemek mahkumları fitil bekçi köpekleri var mı? Şimdi kaçış moduna kadar ateş ile korku yaşamak ve atlatmak defolup alma konusunda bir mahkum hell-bent olarak oynayabilirsiniz.

Bir tünel kazmak cephaneliğe için gitmek ya da bir isyan başlatmak ve kaos dışarı kayma, bu tamamen size kalmış bulunuyor! Kendi yaratılış kaçmak, ya da rastgele düğmesine basın ve bunu kolay olacak değil tercih hangisi buhar topluluğu tarafından oluşturulan 12.000 cezaevlerinde, birini yüklemek için nasıl anlamaya …

Prison Architect Pc Full indir BENZER İÇERİKLER
Prison Architect Pc Full indir YAPILAN YORUMLAR