Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
pro-basketball-manager-2016-pc-indir

Pro Basketball Manager 2016 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Pro Basketball Manager 2016 torrent indir

Pro Basketball Manager 2016 pc indir, Pro Basketball Manager 2016 PC kapsamlı ve gerçekçiliği üst seviyede olan bir basketbol menajerliği oyunudur. Türkçe ana menüler, sesler dahil Favori kulübünüzü kontrol edin ve dünyadaki en büyük liglerin zirvesine çıkarmak için mücadele edin. Kulübünüzün kontrolü tamamen sizin elinizdedir: antrenmanlardan transferlere, finanstan takım hedeflerine ve maç içinde talimatlarınızın uygulanmasına kadar her şeyi kontrol edin!

1,000 ADET OYNANABİLİR TAKIMDAN BİRİNİ KONTROL EDİN!

Pro Basketball Manager 2016 oyununda kariyerinize Los Angeles veya New York gibi bilinen takımlarla başlayabileceğiniz gibi dilerseniz istediğiniz kolej takımının veya dünyadaki herhangi bir takımın koçluğunu yapabilirsiniz. Seçim sizin! Kendi kulübünüze ek olarak, bir milli takımı da aynı anda çalıştırabilirsiniz!
70’TEN FAZLA MÜCADELE EDİLEBİLECEK DÜNYA ŞAMPİYONASI!
ABD kolej şampiyonalarından, ulusal Amerikan ligine, Avrupa liglerine ve hatta Afrika veya Asya liglerine kadar Pro Basketball Manager 2016 ile oynayabileceğiniz çok sayıda şampiyona bulunmaktadır. Kulüp turnuvalarının yanı sıra milli takımınızla uluslararası arenada da mücadele edebilirsiniz!

HER LİGİN KENDİ KURALLARI BULUNMAKTADIR

Her ligin kendi kuralları bulunmaktadır ve bu kurallar Pro Basketball Manager 2016’da en iyi şekilde yansıtılmıştır. Patronlarınız sezon hedeflerini ayarlamaktadır, dilerseniz bu hedefleri yükseltme imkanınız bulunmaktadır!
Oynadığınız lige göre oyuncu alımları farklılık göstermektedir. Eğer amatör takım yönetiyorsanız – ki bu durumda oyuncular ücretsiz olur – onlara gerçekten ilgi göstererek takımınıza katılmalarını sağlamalısınız. Mesela Kuzey Amerika Ligi’nde oyuncuların kontratlarının karmaşıklığıyla ilgilenmeniz, lüks tüketim vergisinden kaçınmanız ve ilaveten takas ve draftlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Son olarak, diğer liglerde oyuncu alma, kiralama, bonservissiz oyuncularla ilgili işlemlerde takımınızın sezonluk maaş bütçesini aşmamalısınız.

GÖZLEMCİLİK, ANTRENMAN, FİNANS… TAKIMINIZI YÖNETMEK İÇİN ÇOK SAYIDA PARAMETRE

Kapsamlı bir gözlemcilik sistemiyle gözlemcilerinizi dünyanın her yanına oyuncu bulmak için gönderin. En iyi sonuçları almak için oyuncularınıza toplu ve bireysel olarak antrenman yaptırın. Salonunuz genişleterek kulübün finansmanını iyileştirin… kulübünüzü dünyanın en ünlüsü yapmak için birçok olanak bulunmaktadır!

İÇİNDE YER ALABİLECEĞİNİZ 2D VE 3D MAÇLAR

Takımınız hazır olduktan sonra, sezona başlayabilir ve tüm maçları canlı olarak oynayabilirsiniz! Maçları 2D veya 3D olarak izleyebilirsiniz; her oyuncunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz; maç sırasında dilediğiniz anda oyuncu değiştirebilir ve hatta stratejinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca savunma ve hücum taktiklerini değiştirebilir ve oyuncularınız tarafından uygulanacak sonraki oyunu değiştirebilirsiniz!

KENDİ SAHA İÇİ OYUN KİTABINIZ!

Pro Basketball Manager 2016 size daha sonra canlı olarak maçlarda kullanabileceğiniz oyunlarınız yaratma imkanı sunarak koçluk deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyor. Hayal gücünüzü serbest bırakın, ustayı oynama zamanınız geldi! Eğer ilk adımlarınız menajer olarak atıyorsanız, kendinize en kapsamlı görevleri halledecek bir yardımcı tutabilirsiniz.

ELİNİZİN ALTINDA BİNLERCE İSTATİSTİK!

İster kişisel, isterse takım istatistikleri olsun, işlerinizi yönetmenize yardımcı olacak her tür istatistik parmaklarınızın ucunda. Oyuncularınız mental ve fiziksel durumunu, kariyer değerlendirmenizi ve hatta her maç için iki takımı da içeren arşiv bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Karşılaştırma aracı size iki oyuncuyu anında karşılaştırma imkanı sunmaktadır.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ARAYÜZ

Oyun arayüzü takımınızı yansıtır ve renklerini benimser! Ayrıca koç profilinizi de değiştirebilirsiniz: ad soyadı, milliyet, yaş, resim vb.

SONUÇLARINIZI DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Toplam galibiyet veya başarı listesi gibi istatistiklerinizi kontrol edin. Online sıralamamız sayesinde diğer Pro Basketball Manager 2016 oyuncuları arasındaki sıralamanızı keşfedin.

DATABASE EDİTÖRÜ İLE OYUNDA DEĞİŞİKLİK YAPIN!

Pro Basketball Manager 2016, takım ve oyuncu isimlerini değiştirebileceğiniz bir database editörü içermektedir, böylece kendi evreninizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerindeki oyuncuların databaseini indirebilir ve bunları kendi maçlarınızda kullanabilirsiniz.MINIMUM:
İşletim Sistemi: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10
İşlemci: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ
Bellek: 3072 MB RAM
Ekran Kartı: 768 MB 100% DIRECTX 10 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 5670/NVIDIA GEFORCE GTX 260 OR HIGHER
Ses Kartı: DIRECTX COMPATIBLE
İlave Notlar: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE GAME ACTIVATION *WINDOWS XP NOT SUPPORTED

Pro Basketball Manager 2016 indir BENZER İÇERİKLER
Pro Basketball Manager 2016 indir YAPILAN YORUMLAR