Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Project Highrise indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Project Highrise indir

Project Highrise indir Güzel gökdelen sadece çelik ve camdan daha fazla bu binada yaşayan ve çalışan insanlarla dolu karmaşık bir ekosistem, olmasıdır. Onlar sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için sarsılmaz bir el ihtiyacı karmaşık bir makine haline gelir.

Eğer çığır andan itibaren, her karar size aittir. Her duvar ve tel, her ofis ve daire – mimar olarak her şeyin yapımını koordine etmelidir. ve zamanında kira öder – Bina sahibi olarak mutlu kiracı tutmalısınız. anlayışlı bir geliştiricisi olarak alt satırında bir göz tutmak gerekir ve geleceğe yatırım. Başarılı ve herkesin yaşamak ve çalışmak için yaygara olacak prestijli bir adres ödülleri kapacaktır. Fail ve başka işlerini alarak ve lime lime şöhretin bırakarak, kiracı nefretle terk izleyecekler.

Eğer dünyanın dört bir yanından iş dünyası liderleri çeken özel bir ofis highrise yaratacak? Eğer gökyüzünde ünlü için elit ve oyun için, dubleks lüks daire inşa edecek? Belki hırs size daha iyi olacak ve nakit yükler için kiracı mutluluk esnaf bir kiralık bina inşa edeceğiz? Tüm bu seçenekler ve daha fazlası senin. Başarı sizin elinizde tamamen.
Özellikler
Modern bir gökdelenin derin ve karmaşık simülasyon.
kendi benzersiz özelliklere sahip kiracı Çok çeşitli, restoranlar, ofisler, perakende satış mağazaları, ya da konut daire için.
çevreleyen şehir üzerinde yükselen rüya gökdelen inşa sağlayan çeşitli zorluk seviyesi ve başlangıç ​​koşulları ile Açık sanal oyun.
zorlu senaryolarda başarılı bir highrise binasında beceri testleri Campaign modu.
senin binalar çeşitli nüfus ve onların artan talepleri takip ederek yönetim cesaretini test.
Binanızın frenlemek itiraz, operasyonel verimliliği artırmak ve belediye binası ile çekmek için özel danışmanları kiralamak.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 10 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Project Highrise indir BENZER İÇERİKLER
Project Highrise indir YAPILAN YORUMLAR