Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pumped BMX PC indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Pumped BMX PC indir

Pumped BMX PC indir
Pompaj BMX + dünyanın en tanınmış BMX serilerinden biri kaynaklanan hileler, stunts ve kombinasyonları dolu bir hızlı tempolu arcade BMX oyunu. Bu nefes kesen spor oyununda 500 zorlukları üzerinde Usta.

Başlangıçta tek kişilik stüdyo tarafından geliştirilen Evet Us !, Pompaj BMX + bütün hileler, hız ve beceri ile ilgili. Çılgın ve etkileyici hüner kombinasyonları kapalı çekerken oyuncular giderek daha zorlu düzeyleri ile yollarını binmek. Oyun oyuncular binici stili seçmek ve liderler üst ulaşmak için 500’den fazla zorluklar ile yarış ederken onların en iyi stunts aşağı atmak sağlar.

– Güzel işlenmiş ve çeşitli ortamlar: Bisiklet dört farklı ortamlar üzerinden, sağ yarım boru, döngüler ve ölüme meydan okuyan sıçramalarla dolu uzun ve karmaşık parçaya kadar basit kir parçalarını sürüyordum.

– Yeni geliştirilmiş ve akıllı kontrol sistemi: bu yanıltıcıdır aşamaları için kontroller ve bir anlık reset ‘düğmesine öğrenmesi kolay olan, klavyede yoluyla veya bir kontrolör ile oynayın.

– En iyi yaklaşan sanatçı ve grupların bazı Tam lisanslı elektronik müziği.

– Neredeyse sınırsız yaratıcılık için kombine edilebilir Otantik BMX hileler: 8 temel ve 8 ileri gerçek dünya hileler ile oynayın ve kombinasyonları neredeyse sınırsız miktarda oluşturmak için birlikte zincirleme!

– Uyarlanabilir Bisikletler ve Riders

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel or AMD Dual Core x86 or x64
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: DirectX 9 or above, Minimum 1 GB Memory
  • Hard Drive: 750 MB available space

 

Pumped BMX PC indir BENZER İÇERİKLER
Pumped BMX PC indir YAPILAN YORUMLAR