Pumped BMX PC indir

0
   

Pumped BMX PC indir Türkçe Yama
 

Pumped BMX PC indir - Full PC Türkçe
   

Pumped BMX PC indir

Pumped BMX PC indir
Pompaj BMX + dünyanın en tanınmış BMX serilerinden biri kaynaklanan hileler, stunts ve kombinasyonları dolu bir hızlı tempolu arcade BMX oyunu. Bu nefes kesen spor oyununda 500 zorlukları üzerinde Usta.

Başlangıçta tek kişilik stüdyo tarafından geliştirilen Evet Us !, Pompaj BMX + bütün hileler, hız ve beceri ile ilgili. Çılgın ve etkileyici hüner kombinasyonları kapalı çekerken oyuncular giderek daha zorlu düzeyleri ile yollarını binmek. Oyun oyuncular binici stili seçmek ve liderler üst ulaşmak için 500’den fazla zorluklar ile yarış ederken onların en iyi stunts aşağı atmak sağlar.

– Güzel işlenmiş ve çeşitli ortamlar: Bisiklet dört farklı ortamlar üzerinden, sağ yarım boru, döngüler ve ölüme meydan okuyan sıçramalarla dolu uzun ve karmaşık parçaya kadar basit kir parçalarını sürüyordum.

– Yeni geliştirilmiş ve akıllı kontrol sistemi: bu yanıltıcıdır aşamaları için kontroller ve bir anlık reset ‘düğmesine öğrenmesi kolay olan, klavyede yoluyla veya bir kontrolör ile oynayın.

– En iyi yaklaşan sanatçı ve grupların bazı Tam lisanslı elektronik müziği.

– Neredeyse sınırsız yaratıcılık için kombine edilebilir Otantik BMX hileler: 8 temel ve 8 ileri gerçek dünya hileler ile oynayın ve kombinasyonları neredeyse sınırsız miktarda oluşturmak için birlikte zincirleme!

– Uyarlanabilir Bisikletler ve Riders

 

Pumped BMX PC indir
 

Pumped BMX PC indir Full crack İndir
         

Pumped BMX PC indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Pumped BMX PC indir - Full PC Türkçe
 
6.571
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Pumped BMX PC indir

Tür: PC OYUNLARI, Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 140 MB

Crack: SKİDROW

Tarih: 22-09-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!