Pyre İndir – Full

1
 

Pyre İndir – Full Türkçe Yama
 

Pyre İndir – Full
 

Pyre torrent İndir indir

Pyre 2017, parti tabanlı bir RPG olup, geniş bir mistik havaya yayılmış eski müsabakalar yoluyla bir sürü sürgünü özgürlüğe götürürsünüz. Kim zafer dönecek ve günlerinin sonuna kadar kim sürgün kalacaktır?
Temel Özellikler
Bastion ve Transistör Yaratıcılarından Yeni Bir Dünya
Supergiant’ın en büyük ve en yaratıcı dünyasını keşfedin! Oyalanmanın yapıldığı topraklarda Dezavantaj olarak adlandırılan yerden geçerken özgürlüklerini geri kazanmak için mücadele eden bir grup oyuncu karakteri hakkında bilgi edinin.
Aksiyon Paketli Üçte Üç Savaş Sistemi
Her zaferin (veya yenilgi!) Sürgünlerinizi aydınlanmaya daha yakın hale getirdiği, yüksek bahisli çatışmalara karşı renkli bir düşmanlara karşı savaşın. Her Rite için partinizden üçünü seçin ve bunları mistik Talisman’larla ve güçlü Ustalıklarla kıyafetleyin.
Oyun-Dışı Bir Branching Story
Pyre’de asla ilerleme kaydetmek zorunda kalmazsınız. İster hakim olsan veya başarısız olursanız, yolculuğunuz devam eder. Etkileşimli anlatım, iki oyuncu da aynı şekilde karşılaşacakları bir hikaye ile ifade edilir.
Versiyonu Mode’da Arkadaşına Davet Edin
Tek oyuncu kampanyasının üstünde, Pyre, oyunun hızlı ritüel gösterilerinden birinde bir arkadaşınıza (veya CPU rakibine) karşı oynayabileceğiniz yerel bir iki oyuncu Versus Modu sunmaktadır. Üçlü vedanızı 20’den fazla farklı karakterden oluşturun.
Zengin, Atmosferik Sunum
Pyre, Bastion ve Transistor’u yaratan ekibin ödüllü yeteneklerini bir kez daha sergiliyor. Hareketli elle boyanmış sanat eserinden çağrıştıran müzikal skora kadar, Pyre’nin sunumunun her yönü sizi fantezi dünyasına çekiyor.
Erişilebilir, Özelleştirilebilir Kontroller ve 4K Ultra HD Grafikler!
PC’ye uyarlanmış tamamen özelleştirilebilir kontrolleri kullanarak gamepad veya fare ve klavye ile oynayın. Oyun hem kampanyada hem de Versus Modunda son derece ölçeklenebilir bir meydan okuma sunuyor. Hepsini çarpıcı 4K çözünürlükte yaşayın (uyumlu ekran gereklidir)

   

Pyre İndir – Full
   

Pyre İndir – Full Full crack İndir
   

Pyre İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
797
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Pyre İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları, RPG Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.65 GB

Crack: CODEX

Tarih: 25-07-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!