Quake Champions İndir

0
  

Quake Champions İndir Türkçe Yama
 

Quake Champions İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Quake Champions 2017 pc indir

Quake Champions 2017 çıkış tarihi tam olarak kesinleşmese sizlere oyunun bugun yayınlanan trailerini ve görsel efeklerin gercekten muhteşem olduğunu söylemek mümkün. Serbestçe kullanabileceğiniz Ranger, çabucak benim tercihim oldu. Hareketi klasik bir Quake karakteri gibi hissediyor ancak zarar verebilecek veya teleport edebilecek bir kürsü başlatma yeteneğine sahiptir. Bu, bekçi yakalayan oyuncuları çevrelemek için kullanışlıdır, ancak zamanımın çoğunu Quake 3: Arena’da yapacağımdan farklı bir şekilde harcamıştım.

Yaratıcı yönetmen Tim Willits’le ellerimi takiben konuşurken, evet bunun gerçekten de Quake olduğunun farkına varma deneyimimin benzersiz olmadığını fark ettim: “Gelip oynamaya başladığınızda gidersiniz” Bu oynamak için doğru yol. ‘ Hâlâ koşmak ve atlamak ve atlamak ve roket atlamak ve şeyler yapmak, bu yüzden gerçekten değişmez Bence insanlar ‘Oh aman tanrım! Quake’de yetenekler var, oyunu mahvediyorsun!’ Şans eseri, [PAX demomuzu] geçiren insanlar ‘Bu iyi’ gibi ve bizim ne yapmak istediğimizi görüyorlar. ”

Ancak developer ID Software, daha modern konseptleri tanıtırken Quake’in hissini nasıl korur? “Quake’in çekirdek DNA’sına dokunmamız lazım: beceri tabanlı, hızlı, herkes aynı silahlara sahip; kimsenin silah avantajı yok. Kutsal üçleme var: roketatar, tırtıl, yıldırım tabancası – biz Hiçbir zaman karışık olmamalı.Bu temel oyun döngüsü, çerezin tarifi iyi, o zaman sadece şeyler eklemeliyiz ve itmeliyiz, basmalıyız, itmeliyiz – oh, bu çok fazlaydı, biraz geri gel ve sonra Itmek, itmek

Benim oynadığımda ortaya çıkan bir sorun, Şampiyonların çok fazla karakterle sonuçlanabileceği ihtimaliydi. Team Fortress 2, örneğin silüetleriyle onları ayırt edebilmeniz için yeterince farklı dokuz karakter bulunduruyor ve hem o hem de Overwatch genellikle bir anda öldüğünüz oyun türü değil. Ekrana gelen her şeyi hızlıca ve kolayca çözmenin daha seğirtici bir atıcı olması, Şampiyonlarda daha fazla sorun olabilir. İd, görünüşe göre karakter listesinin genişletilmesi ile karşı karşıya kalmayı planlamadığı için, Willits özellikle endişe içinde değildi.

“Planımız büyük miktarda şampiyona sahip olmak değil” diye açıkladı. “Akıllı olmak ve bazı yetenekler bulmak ya da onlar için özel bir şey – bir delik dolduran benzersiz bir şey bulmak istiyoruz, bu yüzden iyi bir dengeye sahip olacağız” dedi.

Oynadığım sınırlı sayıdaki kibritler temel alınarak, Şampiyonlar, yeni unsurları klasik bir formüle entegre etmek isteyen bir oyun bulmayı umduğunuz uygun dengeyi sağlamaya çalışıyor. Şampiyonalar, kapalı bir beta ile yolda gidip geribildirime dayalı bir isteklilik göstererek, Quake taraftarlarının istediği oyuna dönüşebilirmiş gibi görünüyor – ilk allık örneğinde görülmese bile.

Quake Champions 2017 BEKLENEN TRAİLER ÇIKTI

TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR OYUN HENÜZ ÇIKMADI

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Quake Champions İndir
 

Quake Champions İndir Full crack İndir
       

Quake Champions İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.493
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
Quake Champions İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: Beklemede

Crack: Beklemede

Tarih: İlk piyasaya sürülme tarihi: 2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!