Rad Rodgers World One indir – Full

0
  

Rad Rodgers World One indir – Full Türkçe Yama
 

Rad Rodgers World One indir – Full - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rad Rodgers World One indir – Full

Rad Rodgers World One indir – Full Rad & Dusty‘nin macerası, Birinci Dünya’da başlıyor ve onları aksiyon dolu, mizah dolu, zorlu platform eğlencesi yedi tehlikeli adıma götürüyor. Bu çürüyen orman dünyası kuvvetli bir yolsuzlukla bulaştı ve ormanda yaşayanları kurtarmak ve Yaşça büyük olan Ağacı toprağın koruyucusu olarak geri yüklemek, mümkün bir dost-ikili Rad ve Dusty’ye kalmış.

ÖZELLİKLER

Silahlar: Radikal kötülük eşyaları ile tozlu Toz silahlar. Bolt Blaster’ın sınırsız cephanesi vardır, tüketimi basittir ve işi gerçekleştirme amacıyla yeterli miktarda ateş kuvveti vardır. Phoenix Cannon uçan kanat farları düşmanları ateşe verici ateşli bir kuş vuruyor. Bu ilk bölgede 5’den çok silah var, gelmek amacıyla daha çoğu var.

Sesler ve Müzik: Bizim bestecimiz Andrew Hulshult, MIDI’den esinlenilmiş müzikle sonuçlanmış muazzam ve otantik bir soundtrack yaratmak amacıyla retro stil oyununa olan tutkusuyla senesinin müzik tecrübesini (hem performans hem de yazma) birleştirdi … Ve sentezleyiciler!

Pixelverse: Rad ve Dusty harika bir grup olsa da, oyun dünyasının gerisinde tehlikeli bir uzay-zaman kesici bölge olan elektrikli Pixelverse’i sadece Dusty girebilir. Dusty, çalışan oyun dünyasındaki aksaklıkları gidermek amacıyla lüzum duyulduğunda Pixelverse’e girerek Rad ve Dusty’nin yolculuklarına devam etmesine izin veriyor.

Klasik Paskalya Yumurtaları: Oyun, bazı durumlarda daha da zor bulunmayan classic saklı odalarda bulması zor zanaat koleksiyonlarına sahiptir. Hassas platformlama becerilerinizi hepsini toplamak amacıyla kullanın.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Rad Rodgers World One indir – Full
 

Rad Rodgers World One indir – Full Full crack İndir
       

Rad Rodgers World One indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Rad Rodgers World One indir – Full - Full PC Türkçe
 
1.718
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Sleeping Dawn
385 bakılma
Megaton Rainfall
1.748 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!