Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Radiation Island indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Radiation Island indir – Full

Radiation Island indir – Full Korku oyunları Radiation Island, devasa bir açık dünya içerisinde kendi kaderini şekillendirdiğin bir hayatta kalma macerası oyunudur. Philadelpia Deneyi’nin bir parçası olarak paralel, seçenek bir gerçeklikte mahsur kalıyorsun. Bu yeni ve gizemli dünyayı bütün sürprizleriyle beraber keşfet. Bu dünyada hayatta kalmak amacıyla bulabildiğin her şeyi kullan ve gerçek dünyaya geri dönebilmek amacıyla bulmacayı çöz.

Nefes kesici güzelliğe ve devasa bir alana sahip bu ortamda kendi yolunu bul. Tehlikeli kurtların, ayıların ve dağ aslanlarının hayat kısmı olan çok büyük ormanları keşfet. Terk edilmiş köyleri ve zombilerin hayati aletlere, silahlara ve bu dünyanın sırlarına bekçilik ettiği eski askeri tesisleri araştır. Eğer aç timsahlardan kaçınabilirsen, yüzebilir ve dalabilirsin.

Açlığını yenmek amacıyla vahşi hayvanlar ve balık avla ya da meyve topla. Kaynak toplamak amacıyla madencilik yap ve silah, alet ve kolay vasıtalar üret. Radyasyon, anormallikler, zorlu hava şartları ve öfkeli zombiler gibi tehlikelerle dolu bir dünyada ayakta kalmak amacıyla saklı hazineler, ekipman ve ateşli silahlar bul.

Tam gündüz-gece döngüsünü yaşa ve karanlığın ve soğuğun yanında getirdiği tehlikelerle yüzleş.

Radiation Island indir – Full BENZER İÇERİKLER
Radiation Island indir – Full YAPILAN YORUMLAR